Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8:00 - 21:00, Sb 8:00-15:00.

Endokrynolog

W związku z ciągłym poszerzaniem działalności chętnie nawiążemy współpracę z lekarzem endokrynologiem

Opis stanowiska pracy:

Poszukujemy lekarzy w trakcie specjalizacji oraz specjalistów. Oferujemy pracę w ramach prywatnej opieki zdrowotnej dla pacjentów.

Oferujemy:

  • współpraca na podstawie umowy zlecenie lub kontrakt
  • szerokie możliwości rozwoju
  • najnowocześniejszy sprzęt
  • świeżo wyremontowane gabinety
  • 2 sale operacyjne do zabiegów 1 dnia
  • możliwości wprowadzania nowych usług
  • bardzo dużą bazę pacjentów
  • budowanie marki osobistej
  • wsparcie techniczne i szkolenie IT
  • pracę w rodzinnej atmosferze

Zakres obowiązków:

  • realizacja świadczeń w zakresie sprawowania opieki medycznej
  • diagnostyka i leczenie pacjentów zgodnie z aktualną wiedzą i sztuką medyczną
  • prowadzenie działań obejmujących profilaktykę zdrowotną
  • skrupulatne wypełnianie dokumentacji medycznej
  • realizacja zabiegów będzie dodatkowym atutem

Wymagania:

  • specjalizacja z endokrynologii lub w trakcie specjalizacji
  • aktualne prawo do wykonywania zawodu
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz empatia w kontaktach z pacjentami
  • dobra organizacja pracy własnej
Napisz do nas, możesz też załączyć swoje CV