Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8:00 - 21:00, Sb 8:00-15:00.

ginekolog Wrocław

Zabiegi ginekologiczne

W ginekologii jesteśmy ekspertami od 22 lat. Wykonujemy zabiegi na NFZ oraz prywatnie.
Zaufaj nam i #poczujróżnicę.

Elektrokonizacja szyjki macicy – LEEP

Niezwłoczna diagnostyka zmian w obszarze narządów płciowych, takich jak guzki i torbiele. jest kluczowa. W niektórych sytuacjach takie zmiany mogą sygnalizować obecność choroby nowotworowej, która stanowi istotne zagrożenie dla zdrowia i życia pacjentki. Doskonale rozumiemy, że nieprawidłowe wyniki badań mogą być stresujące, ale jesteśmy tu, aby pomóc Ci w całym procesie diagnostycznym.

Szczepienie przeciwko HPV

Zakażenie wirusem brodawczaka ludzkiego – HPV, jest jedną z najczęstszych infekcji wirusowych, przenoszonych głównie drogą płciową. Niemal każda seksualnie aktywna osoba zostanie zakażona wirusem w ciągu swojego życia. Decydując się na szczepienie przeciwko HPV wybierasz ochronę przed rakiem szyjki macicy i chorobami związanymi z wirusem HPV.

Histeroskopia diagnostyczna – Wrocław

Histeroskopia diagnostyczna to procedura, umożliwiająca dokładną ocenę wnętrza macicy. Za pomocą cienkiego endoskopu, specjaliści mogą zidentyfikować i diagnozować różne problemy, takie jak mięśniaki, polipy czy nieprawidłowe krwawienia. Procedura jest mało inwazyjna i przeprowadzana w komfortowych warunkach, minimalizując dolegliwości pacjenta. Nasz doświadczony zespół medyczny dba o pełne bezpieczeństwo i wygodę pacjentki, zapewniając dokładne wyniki oraz odpowiedni plan leczenia po badaniu. Histeroskopia diagnostyczna to kluczowy krok w dbaniu o zdrowie kobiet i zapewnieniu im najlepszej opieki medycznej.

Badanie drożności jajowodów

Twoja droga do odzyskania pełnej płodności zaczyna się od odpowiedniej diagnozy i leczenia. Dzięki zaawansowanym technologiom i doświadczonym specjalistom w dziedzinie ginekologii, masz szansę na przełamanie przeszkód i spełnienie marzenia o macierzyństwie.

Kolposkopia – wziernikowanie macicy

W naszym Centrum jesteśmy skupieni na trosce o Twoje zdrowie intymne i komfort. Wykonujemy zabiegi kolposkopii czyli zaawansowanego badania diagnostycznego, które pozwala na ocenę szyjki macicy, pochwy i sromu. Polega na wykorzystaniu kolposkopu, specjalnego przyrządu wyposażonego w lornetkę i źródło światła, które umożliwia dokładne oglądanie tkanek narządów rozrodczych. Kolposkopia jest wykonywana w celu wykrywania zmian patologicznych, takich jak zmiany przedrakowe, wirusowe infekcje lub inne nieprawidłowości. Podczas badania lekarz może pobierać próbki tkanki do dalszych badań histopatologicznych. Kolposkopia jest ważnym narzędziem w profilaktyce raka szyjki macicy oraz pozwala monitorować zdrowie narządów intymnych u kobiet.

Usunięcie kłykcin kończystych

Czasami drobne zmiany skórne mogą wpłynąć na nasze samopoczucie i pewność siebie. Jeśli zmagasz się z kłykcinami, zgłoś się do naszego Centrum. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod i doświadczonym ekspertom, możemy skutecznie usunąć kłykciny, przywracając Ci spokój i komfort. Twoje zdrowie i dobre samopoczucie są dla nas priorytetem.

Usunięcie polipa szyjki macicy

Czasem drobne przeszkody mogą znacząco wpłynąć na nasze zdrowie i samopoczucie. Jeśli masz do czynienia z polipami szyjki macicy, nie musisz się martwić. Zabieg usunięcia polipów to skuteczna i bezpieczna metoda przywrócenia Ci pełnego komfortu i spokoju. Nasi doświadczeni specjaliści w dziedzinie ginekologii z pasją podejmują się tego wyzwania, zapewniając Ci indywidualne podejście oraz troskliwą opiekę.

Łyżeczkowanie jamy macicy

Łyżeczkowanie jamy macicy to procedura medyczna stosowana w celu diagnozowania i leczenia różnych problemów ginekologicznych. Przeprowadza się ją w warunkach kontrolowanych, by zapewnić pacjentkom maksymalne bezpieczeństwo i komfort. Dzięki postępowi technologicznemu i doświadczeniu medycznemu, łyżeczkowanie może być skuteczną opcją diagnostyczną i terapeutyczną, pomagającą poprawić zdrowie ginekologiczne pacjentek.

Marsupializacja torbieli Bartholina

Torbiel Bartholina może powodować ból, dyskomfort i infekcje, co może wymagać interwencji lekarskiej. Marsupializacja torbieli Bartholina jest jedną z opcji leczenia tej dolegliwości i jest przeprowadzana przez doświadczonego ginekologa. Cała procedura ma na celu poprawę komfortu pacjentki oraz zmniejszenie ryzyka powikłań związanych z infekcjami.

Nie masz pewności,
jakiego zabiegu szukasz?

Czytaj więcej o ginekologii
na naszym blogu:

Bądź na bieżąco

  Kontakt z DCG

  Umów wizytę już teraz

  Masz pytania? Wątpliwości? Zadzwoń do nas w godzinach pracy lub napisz do nas wiadomość.

  Wiadomość
  Napisz do Nas

  Lokalizacja kliniki

  1.
  Centrum DCG Powstańców

  Powstańców Śląskich 48,
  53-333 Wrocław

  2.
  Centrum DCG Krynicka

  Krynicka 22/1A,
  50-555 Wrocław

  Umów wizytę już teraz

  Napisz do nas