Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8:00 - 21:00, Sb 8:00-15:00.

Hoodoplastyka Wrocław, plastyka napletka łechtaczki Wrocław

Hoodoplastyka – plastyka
napletka łechtaczki

Modelowanie kształtu napletka łechtaczki poprzez usunięcie nadmiaru tkanki otaczającej łechtaczkę. Pozwala osiągnąć efekt estetyczny, o którym marzysz.

Napletek łechtaczki, nazywany inaczej kapturkiem łechtaczki, to fałd skórny, który zaczyna się na spoidle warg sromowych i otula łechtaczkę przechodząc w wargi sromowe mniejsze. Ma wiele warstw, składa się ze skóry, tkanki podskórnej. powięzi i więzadła. Jest bardzo mocno unerwiona i unaczyniona. Napletek łechtaczki może posiadać różnorodną strukturę – od gładkiej po pofałdowaną. U wielu kobiet, napletek łechtaczki jest poszerzony i sprawia wrażenie rozciągniętego, co może prowadzić do dyskomfortu psychicznego i unikania sytuacji intymnych. Najczęściej procedura łączona jest z zabiegiem labioplastyki.

koszt zabiegu

od 2 000 zł

czas zabiegu

40 min

znieczulenie

miejscowe

kwalifikacja

wymagana

rekonwalescencja

3 – 4 tygodnie

Zalety

Efekty

 • wzrost komfortu psychicznego
 • wyższa samoocena
 • wzrost pewności siebie w sytuacjach intymnych
 • estetyczny wygląd łechtaczki
 • lepsze doznania podczas stosunku
 • możliwe do uzyskania orgazmy łechtaczkowe

Na czym polega Hoodoplastyka

Kwalifikacja i przygotowanie do zabiegu hoodoplastyki

Aby przystąpić do zabiegu plastyki napletka łechtaczki, należy odbyć konsultację z lekarzem, który wyda kwalifikację do wykonania procedury. Powinnaś posiadać aktualny wynik cytologii, a także brak jakichkolwiek stanów zapalnych. Pacjentka zabieg wykonuje w pierwszej połowie cyklu, a najlepiej po miesiączce. Przed zabiegiem należy ogolić okolice intymne.

Na czym polega zabieg hoodoplastyki?

Zabieg polega na usunięciu nadmiernie wydłużonego lub rozciągniętego fragmentu napletka łechtaczki za pomocą lasera lub chirurgii. Dzięki temu przywracane są anatomiczne proporcje i korzystny wygląd tego obszaru, a jednocześnie zwiększa się jego odsłonięcie i wrażliwość na bodźce. Hoodoplatyka może być łączona z waginoplastyką lub labioplastyką. Cały zabieg trwa od 30 do 40 minut, a pacjentka opuszcza nasze Centrum po 2 godzinach po obserwacji. Ostateczne rezultaty hoodoplastyki stają się widoczne po około 4-6 tygodniach. Zabieg jest jednorazowy, nie wymaga powtarzania, a uzyskane efekty są trwałe.

Jak wygląda rekonwalescencja po zabiegu hoodoplastyki?

Po zabiegu zostaniesz przez 2 h pod obserwacją naszych specjalistów w sali pozabiegowej. Następnie możesz udać się do domu i wrócić do codziennych aktywności, jednak unikaj przez okres rekonwalescencji sauny, basenu, solarium. Lekarz przekaże Ci wszystkie zalecenia pozabiegowe podczas konsultacji, a także po zabiegu. Po tygodniu wymagana jest kontrola. Do aktywności seksualnej możesz wrócić po miesiącu.

Hoodoplastyka w DCG Centrum Medycznym

W Centrum Medycznym DCG pracuje dla Ciebie zespół specjalistów o dużej wiedzy i praktyce w zakresie ginekologii estetycznej, gwarantując najwyższą jakość usług. Dążymy do tego, byś miała łatwy dostęp do wybranych metod leczenia, dbając równocześnie o Twój komfort, również finansowy. Oferujemy możliwość przełożenia płatności aż na 30 dni. Jeżeli ta oferta Cię interesuje, chętnie omówimy wszelkie jej detale.

Sprawdź również dostępny zabieg Labioplastyka

Poprawa wyglądu miejsc intymnych

Zabieg Hoodoplastyki w DCG we Wrocławiu

Zabieg hoodoplastyki to tylko jeden z zabiegów ginekologii estetycznej dostępnych w centrum medycznym DCG. Nasza wykwalifikowana kadra zadba o Twoje zdrowie oraz jakość życia seksualnego na wielu poziomach. Twój poziom pewności siebie znacznie wzrośnie, a wygląd miejsc intymnych znacznie się poprawi.

W DCG koncentrujemy się na Twoich potrzebach i celach. Dbamy nie tylko o wysoką jakość usług, lecz również o łatwy dostęp do nich dzięki nieodległym terminom. Zainteresowanym pacjentkom proponujemy odroczenie płatności do 30 dni od skorzystania z zabiegu powiększania Hoodoplastyki. Zapytaj o taką możliwość podczas wizyty.

Wskazania i przeciwwskazania
do zabiegu Hoodoplastyki

Wskazania

Przeciwwskazania

 • przerost napletka łechtaczki
 • problem z osiąganiem orgazmów
 • dyskomfort podczas noszenia bielizny/uprawiania sportów
 • chęć poprawy wyglądu miejsc intymnych
 • chęć poprawy doznań podczas zbliżenia intymnego
 • menstruacja
 • aktywne infekcje, stany zapalne
 • ciąża i okres karmienia piersią
 • choroba nowotworowa

Zapoznaj się z naszym lekarzem

Lekarz DCG lek. Beata Dawiec

„Hoodoplastykę zalecam w sytuacjach, gdy fragment napletka łechtaczki ulega nadmiernemu wydłużeniu lub rozciągnięciu, co często może skutkować różnego rodzaju dolegliwościami, a także wpływać na estetykę tego obszaru. Hoodoplastyka jest skierowana do kobiet, które doświadczyły zmian w wyglądzie tego obszaru i odczuwają dyskomfort związany z jego nadmiernym odsłonięciem. Zabieg ten ma na celu nie tylko przywrócenie anatomicznych proporcji, ale także poprawę funkcjonalności oraz zwiększenie odsłonięcia i wrażliwości na bodźce, co może wpływać pozytywnie na komfort psychiczny i fizyczny Pacjentek. Jako lekarz ginekolog, polecam hoodoplastykę ze względu na możliwość uzyskania trwałych efektów poprawy wyglądu. Jestem do Waszej dyspozycji, aby udzielić dalszych informacji, odpowiedzieć na pytania i omówić indywidualny plan leczenia.”

FAQ dotyczące zabiegu
Hoodoplastyka – plastyka napletka łechtaczki

Na czym polega zabieg hoodoplastyki?

Pokaż odpowiedź

Jest to wymodelowanie kształtu napletka łechtaczki przez chirurgiczne lub laserowe usunięcie nadmiaru tkanki otulającej łechtaczkę.

Czy zabieg plastyki napletka łechtaczki jest bolesny?

Pokaż odpowiedź

Zabieg jest bezbolesny, ponieważ lekarz stosuje u pacjentki znieczulenie miejscowe.

Jak długo trwa zabieg Hoodoplastyki?

Pokaż odpowiedź

Zabieg trwa około 40 minut. Najczęściej połączony jest z labioplastyką, czyli plastyką warg sromowych.

Jakie są wskazania do zabiegu hoodoplastyki?

Pokaż odpowiedź

Najczęściej pacjentki decydują się na zabieg z powodu niezadowolenia z wyglądu łechtaczki. Innymi wskazaniami są: przerost napletka łechtaczki, niska samoocena wynikająca z wyglądu miejsc intymnych, niemożność osiągnięcia orgazmu łechtaczkowego.

Kontakt z DCG

Umów wizytę już teraz

Masz pytania? Wątpliwości? Zadzwoń do nas w godzinach pracy lub napisz do nas wiadomość.

Wiadomość
Napisz do Nas

Lokalizacja kliniki

1.
Centrum DCG Powstańców

Powstańców Śląskich 48,
53-333 Wrocław

2.
Centrum DCG Krynicka

Krynicka 22/1A,
50-555 Wrocław

Umów wizytę już teraz

Napisz do nas