Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8:00 - 21:00, Sb 8:00-15:00.

Szkolenie labioplastyka Wrocław

Labioplastyka

Profesjonalne szkolenia z labioplastyki we Wrocławiu dla lekarzy

Szkolenie – labioplastyka Wrocław

Zapraszamy Państwa na szkolenie z labioplastyki w naszej placówce medycznej we Wrocławiu. Jako jedno z wiodących centrów medycznych we Wrocławiu zrealizowaliśmy setki zabiegów labiolastyk. Dziś chcemy dzielić się tą wiedzą również z Państwem.

Szkolenie nastawione na maksymalną wartość dodaną i wiedzę, z wykorzystaniem nowoczesnych technik – lasera i radiofrekwencji realizowane w bardzo małym gronie 4 uczestników, prowadzone przez wyjątkowego specjalistę – lekarza Jakuba Kunkiewicza.

Zainteresowany uczestnictwem? Wypełnij formularz

koszt szkolenia

8 500 zł

daty szkolenia

22 czerwca 2024
wrzesień 2024

zakres szkolenia

Labioplastyka
laser i radiofrekwencja

opieka po szkoleniu

indywidualna video-
konsultacja
po szkoleniu

prowadzący

lek. Jakub Kunkiewicz

Część Teoretyczna

Teoretyczne podstawy anatomii i budowy sromu pod kątem doboru techniki i zakresu zabiegu labioplastyki. Omówienie dwóch wiodących sposobów wykonywania zabiegu: Trim / Edge z wykorzystaniem lasera oraz Wedge/Deepitelization z wykorzystaniem radiofrekwencji. Omówienie rozszerzenia zabiegu labioplastyki o równoczesną plastykę napletka łechtaczki oraz plastykę krocza. Omówienie podstaw kwalifikacji, prowadzenia Pacjentki w okresie pozabiegowym, omówienie i prezentacja możliwych powikłań oraz sposobów radzenia sobie z nimi. Omówienie zgody na zabieg. Przygotowanie uczestników do wdrożenia procedury w swoich placówkach – omówienie wymagań sprzętowych, preparatów, techniki znieczulenia oraz instrumentarium.

Część Praktyczna

W ramach części praktycznej wykonane zostaną 2 – 3 zabiegi labioplastyki. Dobór techniki zabiegowej uzależniony od Pacjentek. Możliwość brania udziału w zabiegu jako asysta i operator pod kontrolą prowadzącego. Po szkoleniu nabędziecie Państwo wiedzę pozwalającą na samodzielne wykonanie zabiegu.

Bonus – konsultacja poszkoleniowa

Uczestnicy szkolenia otrzymują dodatkowo indywidualną wideokonsultację z lekarzem prowadzącym szkolenie, podczas której będziecie mogli Państwo szczegółowo omówić i skonsultować podejście i technikę zabiegową do zaplanowanego przez siebie zabiegu.

o prowadzącym

Lek. Jakub Kunkiewicz

Lekarz Jakub Kunkiewicz, specjalista w zakresie położnictwa i ginekologii, ponad 10 lat doświadczenia zawodowego w pracy w oddziale ginekologii operacyjnej. Doktor Kunkiewicz w swojej praktyce przeprowadził ponad 1000 zabiegów labioplastyki i plastyki pochwy. Rocznie wykonuje ok. 100-150 zabiegów labioplastyki. Prowadził szkolenia z labioplastyki laserowej dla ITP Polska w Warszawie.

Uczestnik wielu kursów i konferencji krajowych i międzynarodowych z zakresu ginekologii estestycznej, m.in. Fellowship in Cosmetic Gynecology [Dubai 1 – 4 march 2024], Konferencje towarzystwa Ginekologii Plastycznej i Estetycznej, Członkostwo w Europejskim Towarzystwie Ginekologii Estetycznej, 2 szkolenia z zakresu ginekologii estetycznej – [Medfem A. Barwijuk], szkolenie z ginekologii estetycznej [ITP – dr Blumska Janiak], szkolenia z zakresu ginekologii estetycznej – [Elsaftawy Training Center].

lek. Jakub Kunkiewicz po zabiegu podczas szkolenia w Dubaju

Zabieg pokazowy wykonywany przez lek. Jakuba Kunkiewicza dla międzynarodowego grona ginekologów plastyki pochwy z jednoczesną korektą warg sromowych mniejszych i łechtaczki podczas kongresu ginekologii estetycznej w Dubaju, w Emiratach Arabskich w marcu 2024 roku. Relacja z profilu instagramowego DCG Centrum Medyczne.

Szkolenie – kwas hialuronowy

Zainteresowana(y) szkoleniem z medycyny estetycznej? Sprawdź szkolenie z podstaw kwasu hialuronowego już 11 maja.

o klinice DCG

W DCG Medycznym Centrum Szkoleniowym realizujemy profesjonalne szkolenia z zakresu zabiegów ambulatoryjnych, obecnie w obszarze ginekologii i ginekologii estetycznej. oraz medycyny estetycznej. W bliskiej przyszłości rozszerzymy działalność o szkolenia z zakresu urologii klinicznej, estetycznej i chirurgii plastycznej.

DCG Centrum Medyczne jest wyposażone w dwie sale zabiegowe, dwie sale wybudzeń, wygodną przestrzeń konferencyjną i pełne zaplecze medyczne i pomoc pielęgniarską. Wykonujemy tu setki zabiegów każdego miesiąca.

Zapisz się na szkolenie z ginekologii estetycznej we Wrocławiu.

Praktyczna wiedza od prawdziwych ekspertów

Szkoleniowcy DCG to bardzo doświadczeni i kompetentni zabiegowcy – praktycy, kupując szkolenia w DCG Medyczne Centrum Szkoleniowe masz pewność, że zdobywasz aktualną wiedzę popartą praktyką.

Medyczny standard Centrum

DCG Centrum Medyczne jest wyposażone w dwie sale zabiegowe, dwie sale wybudzeń, wygodną przestrzeń konferencyjną i pełne zaplecze medyczne i pomoc pielęgniarską.  Wykonujemy tu setki zabiegów każdego miesiąca.

Uczymy rozmawiać z pacjentem

Wielu lekarzy po szkoleniach w dalszym ciągu nie potrafi komunikować się z pacjentami w zakresie konkretnych zabiegów i rozwiązań. Mamy w tym doświadczenie, które wykorzystujemy na co dzień i się nim z Tobą dzielimy.

Konsultacja po szkoleniu

Uczestnicy szkolenia otrzymują dodatkowo indywidualną wideokonsultację z lekarzem prowadzącym szkolenie, podczas której będziecie mogli Państwo szczegółowo omówić i skonsultować podejście i technikę zabiegową do zaplanowanego przez siebie zabiegu.

Rejestracja na szkolenia

    Nowe szkolenia