Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8:00 - 21:00, Sb 8:00-15:00.

Zabieg TropoBoost, rewitalizacja pochwy i sromu tropokolagen Wrocław

Zabieg TropoBoost

Laserowa rewitalizacja pochwy i sromu oraz zastosowanie tropokolagenu, to nasza autorska procedura, która polepsza jakość życia intymnego pacjentek. Wybierz DCG i #poczujróżnicę.

Procedura TropoBoost została starannie opracowana przez naszych doświadczonych specjalistów, którzy doskonale rozumieją potrzeby naszych pacjentek. Dzięki precyzyjnemu zastosowaniu lasera, stymulujemy naturalną produkcję kolagenu wewnątrz pochwy, jednocześnie wprowadzając tropokolagen dla wzmocnienia i poprawy elastyczności tkanki. Nasz cel to nie tylko poprawa wygody, ale również wzrost pewności siebie i jakości życia intymnego.

koszt zabiegu

2 600 zł

czas zabiegu

60 min.

znieczulenie

miejscowe

kwalifikacja

wymagana

rekonwalescencja

nie jest wymagana

Autorska procedura DCG TropoBoost to nowe spojrzenie na jakość życia intymnego

W zabiegu TropoBoost wykorzystuje się laserową rewitalizację pochwy oraz podanie tropokolagenu. Zabieg wykonywany jest podczas jednej wizyty, przynosząc niesamowite efekty terapeutyczne naszym pacjentkom.

Procedura została opracowana przez założyciela DCG Centrum Medyczne – dr n. med. Mariusza Markuszewskiego, który u swoich pacjentek zauważył znaczną poprawę elastyczności i nawilżenia pochwy, a także poprawę intensywności orgazmów u pacjentek, które wcześniej miały z tym problem lub nie doświadczały orgazmów w ogóle.

Zalety

Efekty

 • minimalna inwazyjność
 • krótki czas trwania łączonej procedury
 • dostępne dla każdej kobiety, bez względu na wiek
 • nie jest wymagana rekonwalescencja
 • minimalne ryzyko powikłań
 • pomaga stymulować regenerację i odnowę tkanek
 • poprawa intensywności orgazmu
 • zwiększenie poziomu podniecenia seksualnego
 • poprawa nawilżenia pochwy
 • poprawa elastyczności i napięcia pochwy
 • zmniejszenie bólu podczas stosunku
 • poprawa jakości życia seksualnego

Na czym polega TropoBoost

Kwalifikacja do zabiegu TropoBoost

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej lekarz DCG omówi przebieg zabiegu oraz skonfrontuje możliwe efekty zabiegu z oczekiwaniami pacjentki. Niezbędne badania obejmują makroskopową ocenę części pochwowej szyjki macicy i pochwy. Konieczne jest też okazanie wyniku ostatniego badania cytologicznego, nie starszego niż 6 miesięcy. Przeciwwskazaniami do zabiegu obkurczania pochwy laserem są infekcje, upławy i świąd, które powinny zostać wcześniej poddane leczeniu zachowawczemu. Zabieg laseroterapii należy również przesunąć w czasie w przypadku miesiączki, ciąży, karmienia piersią oraz wtedy, gdy doszło do uszkodzenia tkanek pochwy w okolicy zabiegowej.

Jak przebiega procedura TropoBoost

Procedura polega na wprowadzeniu do pochwy głowicy lasera ze skanerem. Wiązka lasera zostaje skierowana na ściany pochwy i ogrzewa je. Na skutek wysokiej temperatury włókna kolagenowe ulegają obkurczeniu. Powstałe w ten sposób mikrourazy tkanek ściany pochwy pobudzają śluzówkę do tworzenia nowych komórek i produkcji glikogenu, który odpowiada za nawilżenie. Efekty zabiegu to nie tylko obkurczenie tkanek pochwy, ale również wzrost nawilżenia i elastyczności, a także odbudowanie błony śluzowej pochwy. Następnie specjalista podaje w miejsce mikrourazów tropokolagen, który odpowiada za ujędrnienie i poprawę elastyczności ścian pochwy.

Zalecenia pozabiegowe po procedurze TropoBoost

Jeszcze w dniu zabiegu pacjentka może wrócić do normalnych czynności. W zależności od indywidualnych uwarunkowań, pacjentka może powtórzyć zabieg po 6 miesiącach. Ostateczne efekty działania zabiegu powinny pojawić się po ok. 2 tygodniach. Procedura łączona TropoBoost nie wymaga rekonwalescencji. Zaleca się jedynie ograniczenie aktywności seksualnej do 7 dni od zabiegu. Nie zaszkodzi również, jeśli przez około 2 dni ograniczysz gorące kąpiele oraz aktywność fizyczną.

Czy warto wykonać łączoną procedurę TropoBoost

W Centrum Medycznym DCG masz do dyspozycji zespół wykwalifikowanych ekspertów gwarantujących profesjonalizm oraz bogate doświadczenie w dziedzinie ginekologii estetycznej. Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci szybkiego dostępu do preferowanych metod leczenia, a troska o Twoją wygodę obejmuje również aspekty finansowe. Mamy dla Ciebie atrakcyjną opcję odroczenia płatności nawet o 30 dni. Jeśli jesteś zainteresowana tą opcją, chętnie wyjaśnimy wszelkie szczegóły.

Sprawdź też zabieg O-shot nazywany zastrzykiem orgazmu

Wskazania i przeciwwskazania
do zabiegu TropoBoost

Wskazania

Przeciwwskazania

 • wiotkość sromu
 • chęć poprawy estetyki pochwy
 • suchość w pochwie
 • dyskomfort i bolesność w pochwie podczas współżycia
 • zaburzenia czucia okolic intymnych
 • niezadowolenie z jakości orgazmu
 • miesiączka
 • ciąża i karmienie piersią
 • stany zapalne dróg rodnych
 • nieprawidłowy wynik badania cytologicznego
 • schorzenia autoimmunologiczne
 • przyjmowanie niektórych leków
 • nieuregulowana cukrzyca
 • choroby nowotworowe

Zapoznaj się z naszym lekarzem

Lekarz DCG dr n. med. Mariusz Markuszewski

„Jestem niezmiernie dumny z rezultatów, jakie przynosi moja autorska metoda TropoBoost, która w jednym zabiegu łączy zaawansowaną laserową rewitalizację pochwy z precyzyjnym podaniem tropokolagenu. Efekty, które widzę, są nie tylko obiecujące, ale także przynoszą znaczną poprawę jakości życia intymnego moich pacjentek. Jestem szczęśliwy, widząc, jak moja praca przekłada się na Waszą większą satysfakcję i komfort. Cieszę się, że mogę być częścią Waszej drogi ku lepszemu samopoczuciu. Wierzę w transparentność i zaangażowanie w relację z pacjentkami, dlatego jestem dostępny, aby odpowiedzieć na wszystkie Wasze pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości, które mogą towarzyszyć Wam przed zabiegiem. Dziękuję Wam za zaufanie i wybór DCG Centrum Medycznego. Razem z moim zespołem kontynuujemy misję poprawy jakości życia i samopoczucia naszych pacjentek.”

FAQ dotyczące zabiegu
TropoBoost

Czym jest zabieg TropoBoost?

Pokaż odpowiedź

Zabieg TropoBoost wykorzystuje laserową rewitalizację pochwy oraz podanie tropokolagenu. Procedura wykonywana jest podczas jednej wizyty. Efektem jest zwiększone nawilżenie, elastyczność pochwy.

Jak działa zabieg TropoBoost?

Pokaż odpowiedź

Zabieg ma na celu poprawę intensywności orgazmu, zwiększenie poziomu podniecenia seksualnego, poprawę nawilżenia pochwy, poprawę elastyczności i napięcia pochwy, zmniejszenie bólu podczas stosunku oraz
poprawę jakości życia seksualnego.

Czy zabieg TropoBoost jest bolesny?

Pokaż odpowiedź

Podczas procedury TropoBoost nie odczujesz bólu, tylko punktowe uderzenia ciepła. Przy używaniu lasera na zewnętrzne narządy płciowe może zostać zastosowany preparat znieczulający w postaci maści dla zminimalizowania ewentualnych nieprzyjemnych odczuć.

Czy zabieg TropoBoost jest bezpieczny?

Pokaż odpowiedź

Zabieg TropoBoost jest stosunkowo bezpieczny, najczęściej nie powoduje powikłań. Jednakże, jak każdy zabieg medyczny, może wiązać się z pewnymi ryzykami, takimi jak krwawienie, zakażenie lub reakcja alergiczna na zastosowany materiał.

Czy zabieg TropoBoost jest skuteczny?

Pokaż odpowiedź

Skuteczność zabiegu TropoBoost może się różnić w zależności od pacjentki. U naszych pacjentek obserwujemy znaczną poprawę życia intymnego i wyglądu miejsc intymnych.

Jak długo trwa efekt po zabiegu TropoBoost?

Pokaż odpowiedź

Efekt po zabiegu TropoBoost może się różnić w zależności od pacjentki, ale zwykle trwa około 1,5-2 lat. W niektórych przypadkach pacjentki mogą wymagać ponowienia zabiegu po około 6 miesiącach od pierwszej wizyty.

Kontakt z DCG

Lokalizacja kliniki

Jesteśmy w samym centrum Wrocławia, w pasażu historycznego “Titanica”. Wygodnie i intymnie, w sam raz na szybką wizytę.

Umów wizytę już teraz

Wiadomość
Napisz do Nas

Umów wizytę już teraz

Napisz do nas