Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8:00 - 21:00, Sb 8:00-15:00.

badania prenatalne Wrocław

Konsultacje z zakresu
badań prenatalnych

Twoje zdrowie intymne jest dla nas priorytetem. Zobacz, co możemy zaproponować Ci w kwestii zdrowia ginekologicznego i prowadzenia ciąży.

Kalkulator badań prenatalnych

Kalkulator badań prenatalnych to przyjazne narzędzie, które pomaga przyszłym mamom w ustaleniu wieku ciąży, co umożliwia planowanie i zapewnienie, że badania prenatalne są wykonywane we właściwym czasie. Dzięki łatwemu w użyciu kalkulatora pacjentki mogą poczuć się pewnie i komfortowo, wiedząc, że ich ciąża jest monitorowana zgodnie z zaleceniami medycznymi. To ważne narzędzie wspierające opiekę zdrowotną i zapewniające spokój umysłu podczas tego wyjątkowego okresu.

Badania prenatalne NFZ

W naszym Centrum wykonujemy badania prenatalne z pełnym sercem i troską o Wasze maleństwo. Nasz doświadczony zespół specjalistów dba o każdy detal, aby zapewnić najwyższą jakość badań. Wspieramy Was na każdym kroku, odpowiadając na Wasze pytania i zrozumiałe wątpliwości.

Badania prenatalne I, II, III trymestru

Oferujemy kompleksowe badania prenatalne (prywatnie i na NFZ), które pomogą Ci zrozumieć i zadbać o zdrowie Twojego dziecka na każdym etapie jego rozwoju. Nasza wykwalifikowana kadra lekarzy i specjalistów to prawdziwi pasjonaci dbania o zdrowie dzieci. Twój komfort i spokój są dla nas priorytetem. Czekamy na Ciebie, aby razem pielęgnować to wyjątkowe przeżycie.

Badanie inwazyjne i testy genetyczne

Bezkompromisowo sprawom naszych pacjentów tyle czasu, ile aktualnie potrzebują, niekiedy wywołując opóźnienia. Zdrowie jest dla nas ważniejsze.

Echo serca płodu

Badanie echo serca płodu to niezwykle ważne badanie, które przyczynia się do zdrowia i bezpieczeństwa zarówno przyszłej mamy, jak i dziecka. Warto je wykonać, ponieważ badanie to pozwala lekarzom ocenić strukturę serca płodu, wczesne wykrycie ewentualnych wad i podjęcie odpowiednich kroków w celu zapewnienia właściwej opieki medycznej zarówno przed jak i po urodzeniu. Wykrycie wad serca płodu we wczesnym stadium pozwala na skierowanie matki i dziecka do specjalistycznej opieki, co może pomóc w uniknięciu powikłań w okresie poporodowym.

Nie masz pewności
jakiej konsultacji szukasz?

Czytaj więcej o badaniach prenatalnych
na naszym blogu:

Bądź na bieżąco

  Kontakt z DCG

  Umów wizytę już teraz

  Masz pytania? Wątpliwości? Zadzwoń do nas w godzinach pracy lub napisz do nas wiadomość.

  Wiadomość
  Napisz do Nas

  Lokalizacja kliniki

  1.
  Centrum DCG Powstańców

  Powstańców Śląskich 48,
  53-333 Wrocław

  2.
  Centrum DCG Krynicka

  Krynicka 22/1A,
  50-555 Wrocław

  Umów wizytę już teraz

  Napisz do nas