Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8:00 - 21:00, Sb 8:00-15:00.

warsztaty dla firm Wrocław

Warsztaty
wellbeing dla firm

Zdrowie psychiczne pracowników to inwestycja w sukces firmy.

Ostatnie badania wykazują, że ponad 50% pracowników w polskich korporacjach doświadcza stresu, utraty motywacji i obniżenia samopoczucia w miejscu pracy.

To prowadzi do następujących problemów:

  • Zwiększenia liczby zwolnień lekarskich (generujących duże koszty).
  • Obniżenia produktywności i jakości pracy.
  • Braku efektywnej komunikacji między pracownikami a kadrą zarządzającą.
  • Wzrostu rotacji pracowników (co generuje wyższe koszty związane z rekrutacją i szkoleniem nowych pracowników).
  • Złe postrzeganie firmy – coraz częściej oferta wsparcia zdrowia psychicznego staje się oczekiwaniem pracowników.

Co mieści się w pakiecie warsztatów dla firm?

Emocje (świadome odczuwanie)

Stres i wypalenie (work life balance)

Leadership (umiejętna komunikacja)

Zdrowie osobiste (self care)

Człowiek jest najbardziej kreatywny, empatyczny i produktywny, gdy czuje się doceniony, zadbany i bezpieczny. Tworzenie środowiska pracy, które korzystnie wpływa na dobrostan pracownika jest podstawą dla wysoko wydajnych zespołów i firm. Dbanie o zdrowie psychiczne w pracy umożliwia doskonalenie sposobu, w jaki funkcjonuje firma.

Sprawdź ofertę WELLBEING dla Twoich pracowników.

Stworzyliśmy dla Państwa program, który w prosty i przystępny sposób daje Państwa pracownikom narzędzia do dbania o ich własny mentalny wellbeing.

Wdrożenie pakietów wellbeing dla pracowników i kadr zarządzających pozwala firmie przejść od reaktywnej interwencji kryzysowej do proaktywnego i strategicznego podejścia do zdrowia psychicznego. Poprawia to satysfakcję pracowników, wydajność i wyniki.

O prowadzącym mgr Olga Klamut

Olga Klamut jest psychologiem klinicznym specjalizującym się w tematyce stresu i samoregulacji. Celem jej pracy jest wspieranie klientów w budowaniu własnej sprawczości poprzez samoświadomość. Stres niesie w sobie ogromny potencjał, gdy jest poprawnie zrozumiany i świadomie przepracowany. Nauka samoregulacji w środowisku pracy jest wysoce adaptacyjną umiejętnością, która przenika we wszystkie aspekty życia, prowadząc ostatecznie do poprawy zdrowia psychicznego i fizycznego. Olga pracuje z klientami indywidualnymi i firmami koncentrując się na uczciwym przywództwie, świadomej komunikacji i budowaniu granic ze wspólnym celem, jakim jest lepsze samopoczucie w miejscu pracy. Oprócz praktycznej pracy psychologicznej, Olga aktualnie kończy doktorat z psychologii medycznej na wydziale psychiatrii Uniwersytetu Karola w Pradze. Jest autorką publikacji w czasopismach naukowych na temat wypalenia zawodowego i psychologii organizacji i pracy. Podstawą jej pracy w każdej dziedzinie jest połączenie ciało-umysł i budowanie odporności układu nerwowego, aby ludzie mogli osiągnąć swój potencjał, czuć się dobrze i czynić dobro w życiu.

Zapraszamy do kontaktu!