Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8:00 - 21:00, Sb 8:00-15:00.

lek. Beata Dawiec Ginekolog, Lekarz w trakcie specjalizacji

lek. Beata Dawiec Ginekolog, Lekarz w trakcie specjalizacji

Specjalizacje:

Położnictwo i ginekologia, Ginekologia estetyczna

Języki:

Angielski, Francuski

Edukacja:

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Szkolenia i kursy:

Posiadam certyfikat do badań prenatalnych FMF oraz Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.
Jestem certyfikowanym ultrasonografistą IOTA Group – w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej guzów przydatków.

Kto nie czyni postępów, cofa się.

Lek. Beata Dawiec

Czytaj więcej o lekarzu

W 2015r. ukończyłam Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od 2016r. pracowałam w II Klinice Ginekologii i Położnictwa Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu. Od 2018r. byłam doktorantem w II Katedrze Ginekologii i Położnictwa Uniwersytetu Medycznego, gdzie prowadzę zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego i Lekarsko-Stomatologicznego. Posiadam certyfikat do badań prenatalnych FMF oraz Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.  Jestem certyfikowanym ultrasonografistą IOTA Group – w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej guzów przydatków. Należę do Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology. Moją pasją jest ginekologia estetyczna i plastyczna, należę do ESAG (European Society of Aesthetic Gynaecology). Wykonuję zabiegi chirurgiczne w obrębie sromu, także z wykorzystaniem osocza bogatoplytkowego oraz kwasu hialuronowego. Ciągle rozwijam swoje umiejętności na kursach i szkoleniach, szukając nowych rozwiązań i wprowadzając je do swojej praktyki. Zajmuje się również problemami szyjki macicy, diagnostyką i leczeniem chorób sromu oraz histeroskopią.

Leczone choroby

Konsultacje z zakresu  ginekologii estetycznej, labioplastyka, zabiegi z wykorzystaniem PRP, zabiegi z kwasem hialuronowym, profilaktyka szyjki macicy,  kolposkopia, histeroskopia, USG piersi, choroby sromu, diagnostyka guzów jajnika IOTA. Konsultacje ginekologiczne a także konsultacje położnicze.

Osiągnięcia

Posiadam certyfikat do badań prenatalnych FMF oraz Certyfikat Sekcji Ultrasonografii Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.
Jestem certyfikowanym ultrasonografistą IOTA Group – w zakresie diagnostyki ultrasonograficznej guzów przydatków. Należę do Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników oraz International Society of Ultrasound in Obstetrics and Gynecology.

Od profilaktyki po specjalistyczne zabiegi

Troszczymy się o Ciebie

Kontakt z DCG

Umów wizytę już teraz

Masz pytania? Wątpliwości? Zadzwoń do nas w godzinach pracy lub napisz do nas wiadomość.

Wiadomość
Napisz do Nas

Lokalizacja kliniki

1.
Centrum DCG Powstańców

Powstańców Śląskich 48,
53-333 Wrocław

2.
Centrum DCG Krynicka

Krynicka 22/1A,
50-555 Wrocław

Umów wizytę już teraz

Napisz do nas