Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8:00 - 21:00, Sb 8:00-15:00.

lek. Wojciech Rogala Ginekolog

lek. Wojciech Rogala Ginekolog

Specjalizacje:

Ginekologia i położnictwo

Języki:

Polski, Angielski

Edukacja:

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Ginekologia to nie tylko obszar mojej specjalizacji, to również misja dbania o zdrowie i komfort każdej pacjentki. W moim gabinecie stawiam na empatię, delikatność i pełne zrozumienie.

lek. Wojciech Rogala

Czytaj więcej o lekarzu

Jestem doświadczonym specjalistą z zakresu ginekologii i położnictwa, a także w dziedzinie badań prenatalnych.
Posiadam certyfikat badań prenatalnych FMF. Wykonuję szereg zabiegów z zakresu ginekologii i ginekologii estetycznej.

Zajmuję się również szeroko pojętą ginekologią estetyczną, gdyż przywracanie zdrowia i estetyki kobiecych okolic intymnych jest moją misją. W moim gabinecie pacjentki mogą liczyć na zrozumienie, doświadczenie i przyjazną atmosferę.

Leczone choroby

Nadżerki szyjki macicy, bolesne miesiączkowanie, zaburzenia miesiączkowania, anemia w ciąży, choroby szyjki macicy, choroby narządów płciowych, infekcje dróg rodnych

choroby ginekologiczne, endometrioza, kłykciny kończyste, cukrzyca ciążowa, menopauza, niepłodność, zespół policystycznych jajników, patologia ciąży, torbiel jajnika, wysiłkowe nietrzymanie moczu, badania prenatalne, operacje laparoskopowe, bolesne współżycie. 

Kursy i szkolenia

Jako doświadczony specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa, nieustannie poszerzam swoją wiedzę i umiejętności, aby zapewnić pacjentkom opiekę na najwyższym poziomie. Moje zaangażowanie w ciągłe doskonalenie się znajduje odzwierciedlenie w licznych kursach i szkoleniach, które ukończyłem.

 

Certyfikat Badań Prenatalnych FMF
Posiadam prestiżowy certyfikat badań prenatalnych wydawany przez Fetal Medicine Foundation (FMF), który potwierdza moją specjalizację w zaawansowanej diagnostyce prenatalnej. Dzięki temu jestem w stanie oferować przyszłym matkom najdokładniejsze i najbardziej wiarygodne badania, które pomagają w monitorowaniu zdrowia rozwijającego się płodu.

 

Szkolenia z zakresu USG Płodu
Zakończyłem liczne kursy specjalizujące się w ultrasonografii płodu, które pozwalają mi na precyzyjne i rzetelne przeprowadzanie badań ultrasonograficznych, kluczowych dla oceny stanu zdrowia płodu na różnych etapach ciąży.

Kursy i szkolenia

Kursy Uroginekologiczne
Uroginekologia to dziedzina, w której również posiadam szerokie kompetencje. Ukończyłem wiele szkoleń, które pozwalają mi na skuteczne diagnozowanie i leczenie problemów związanych z nietrzymaniem moczu oraz innymi dysfunkcjami układu moczowego.

 

Szkolenia Laparoskopowe
Wykonywanie zabiegów laparoskopowych to kolejna umiejętność, którą doskonaliłem poprzez udział w licznych kursach. Laparoskopia jest małoinwazyjną metodą chirurgiczną, która pozwala na szybki powrót pacjentki do zdrowia, minimalizując ryzyko powikłań oraz czas rekonwalescencji.

 

Ginekologia Estetyczna

Zajmuję się także szeroko pojętą ginekologią estetyczną, gdyż przywracanie zdrowia i estetyki kobiecych okolic intymnych jest moją misją. W moim gabinecie pacjentki mogą liczyć na zrozumienie, doświadczenie i przyjazną atmosferę, co jest szczególnie ważne w kontekście zabiegów estetycznych.

Dbamy o zdrowie kobiet
profesjonalnie i z troską

Ginekologia, antykoncepcja, ginekologia estetyczna, prowadzenie ciąży, badania prenatalne

Kontakt z DCG

Umów wizytę już teraz

Masz pytania? Wątpliwości? Zadzwoń do nas w godzinach pracy lub napisz do nas wiadomość.

Wiadomość
Napisz do Nas

Lokalizacja kliniki

1.
Centrum DCG Powstańców

Powstańców Śląskich 48,
53-333 Wrocław

2.
Centrum DCG Krynicka

Krynicka 22/1A,
50-555 Wrocław

Umów wizytę już teraz