Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8:00 - 21:00, Sb 8:00-15:00.

lek. Jakub Kunkiewicz Ginekolog-Położnik

lek. Jakub Kunkiewicz Ginekolog-Położnik

Specjalizacje:

Ginekologia i Położnictwo

Języki

Polski, Angielski

Edukacja

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

O mnie:

Jestem lekarzem z zamiłowaniem do perfekcji, koncentrującym się na osiąganiu najlepszych efektów w leczeniu. Moją pracę cechuje profesjonalizm i precyzja. Po godzinach uwielbiam górską wspinaczkę i aktywne spędzanie czasu.

Doświadczenie operatora najlepszą gwarancją sukcesu leczenia.

lek. Jakub Kunkiewicz

Czytaj więcej o lekarzu

W lecznictwie ambulatoryjnym i szpitalnym zajmuje się leczeniem i diagnostyką chorób kobiecych, a także prowadzeniem ciąży fizjologicznej i powikłanej. Zapewniam pełne poradnictwo antykoncepcyjne i profilaktykę nowotworową. Wykonuje kompleksową diagnostyką ultrasonograficzną w ciąży i u Pacjentek nieciężarnych. W zakresie leczenia operacyjnego wykonuje zabiegi klasyczne przezbrzuszne, laparoskopowe i operacje przezpochwowe.

W zakresie opieki nad ciężarnymi, które prowadzę staram się zapewnić możliwość stałego kontaktu i wsparcia – w tym w miarę możliwości również przy porodzie drogami natury lub cięciu cesarskim.

Szczególne zainteresowanie zawodowe skupiam na chirurgii kosmetycznej miejsc intymnych kobiety. W tym zakresie stale się kształcę i podnoszę swoje kwalifikacje. W DCG Centrum Medyczne wykonuje prywatnie zabiegi ginekologii plastycznej  – są to zarówno małoinwazyjne procedury laserowe jak i złożone plastyki sromu, warg sromowych, a także pochwy i krocza.

Leczone choroby

Ginekologia estetyczna i plastyczna, labioplastyka, plastyka pochwy i krocza, laparoskopia, histeroskopia, leczenie operacyjne.

Odkryj Nowy Wymiar Kobiecego Piękna

Ginekologia Estetyczna – Dbamy o Twoją Pewność Siebie!

Kontakt z DCG

Umów wizytę już teraz

Masz pytania? Wątpliwości? Zadzwoń do nas w godzinach pracy lub napisz do nas wiadomość.

Wiadomość
Napisz do Nas

Lokalizacja kliniki

1.
Centrum DCG Powstańców

Powstańców Śląskich 48,
53-333 Wrocław

2.
Centrum DCG Krynicka

Krynicka 22/1A,
50-555 Wrocław

Umów wizytę już teraz