Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8:00 - 21:00, Sb 8:00-15:00.

lek. dent. Małgorzata Markuszewska Medycyna Estetyczna

lek. dent. Małgorzata Markuszewska Medycyna Estetyczna

Specjalizacje:

Stomatologia

Języki:

Angielski

Edukacja:

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

Szkolenia i kursy:

Szkolenia – stymulatory tkankowe, kwas hialuronowy, toksyna botulinowa- wszystkie zaawansowane. Certyfikowany trener GAIN by Galderma

Medycyna estetyczna to nie kopiuj-wklej. Indywidualnie dobrana terapia odmładza i poprawia wygląd. Naturalne piękno to klucz do sukcesu.

Lek. Stom. Małgorzata Markuszewska

Czytaj więcej o lekarzu

Lekarz stomatolog, przez wiele lat zajmowała się w swojej praktyce tzw. stomatologią estetyczną.
Zainteresowanie zabiegami estetycznymi w obrębie twarzy, które wdrożyła w swojej praktyce już w 2007 roku, było dla niej naturalnym uzupełnieniem leczenia stomatologicznego. Holistyczne podejście do pacjentek i pacjentów przyniosło i nadal przynosi spektakularne efekty estetyczne.
Piętnastoletni staż w zabiegach medycyny estetycznej sprawia, że z radością dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi lekarzami, także w leczeniu powikłań. Uczestniczka wielu kongresów i szkoleń z zabiegów implantacji kwasu hialuronowego i leczenia toksyną botulinową.
W swojej praktyce z powodzeniem stosuje toksynę botulinową w leczeniu objawów parafunkcji m.in. bruksizmu i napięciowych bólów głowy. Modelowanie ust i dbałość o ich okolice to jej nowa pasja. Od trzech lat skupia swoją uwagę także na leczeniu powikłań po niewłaściwie wykonanych zabiegach medycyny estetycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Ani Aging i od 2022 roku trener lekarzy medycyny estetycznej w ramach Gain by Galderma. Jej pasją prywatnie od wielu lat jest fotografia, zwłaszcza fotografia makro, co jest potwierdzeniem jej zamiłowaniu do piękna, które tkwi w szczegółach. Jej dewizą w pracy jest „less is more” a podczas zabiegów udowadnia pacjentom, że przy zastosowaniu minimalnej ilości produktów można uzyskać spektakularne efekty estetyczno- terapeutyczne.

Leczone choroby

Kompleksowe leczenie bruksizmu, które obejmuje nowoczesne metody i techniki, zapewniające skuteczne rezultaty. Specjalizuje się również w wolumetrii, która pozwala na modelowanie kształtu twarzy i przywracanie jej młodzieńczego wyglądu. W zakresie medycyny estetycznej oferuje również szeroki wachlarz zabiegów, które pomagają poprawić wygląd i samopoczucie pacjentów.

Stosowanie toksyny botulinowej, znaną jako botoks, w celu redukcji zmarszczek mimicznych oraz leczenia różnych problemów zdrowotnych, takich jak nadmierna potliwość czy migrena.

Konsultacje z zakresu medycyny estetycznej, podczas których nasz specjalista pomaga dobrać odpowiednie zabiegi do indywidualnych potrzeb i oczekiwań pacjenta. Każda konsultacja jest prowadzona z dbałością o szczegóły i profesjonalizm, aby zapewnić najwyższy poziom satysfakcji.

Osiągnięcia

Certyfikowany Trener Gain by Galderma

Spektakularne Efekty – Minimalny Nakład

Niewielkie ingerencje mogą przynosić doskonałe rezultaty

Kontakt z DCG

Umów wizytę już teraz

Masz pytania? Wątpliwości? Zadzwoń do nas w godzinach pracy lub napisz do nas wiadomość.

Wiadomość
Napisz do Nas

Lokalizacja kliniki

1.
Centrum DCG Powstańców

Powstańców Śląskich 48,
53-333 Wrocław

2.
Centrum DCG Krynicka

Krynicka 22/1A,
50-555 Wrocław

Umów wizytę już teraz

Napisz do nas