Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8:00 - 21:00, Sb 8:00-15:00.

lek. Przemysław Soczomski Endokrynolog

lek. Przemysław Soczomski Endokrynolog

Specjalizacje:

Endokrynologia

Języki:

Polski, Angielski

Edukacja:

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

O mnie:

Wśród moich zainteresowań naukowych znajdują się choroby tarczycy, w tym nieinwazyjne metody leczenia guzków tarczycy, andrologia oraz zaburzenia płodności.

W mojej praktyce endokrynologicznej każdy pacjent to unikalna historia. Jako lekarz, stawiam na precyzję, ale również na zrozumienie i troskę o indywidualne potrzeby.

Lek. Przemysław Soczomski

Czytaj więcej o lekarzu

Specjalizacja odbyta w renomowanym ośrodku zajmującym się m.in kompleksowym leczeniem raka tarczycy i innych nowotworów endokrynologicznych (Zakład Medycyny Nuklearnej i Endokrynologii Onkologicznej, Centrum Onkologii – Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie, Oddział w Gliwicach) pozwoliła mi nie tylko na rozwój naukowy, ale również dała możliwość diagnostyki i leczenia najcięższych i najrzadszych chorób endokrynologicznych, w tym również onkologicznych. Podczas wizyty postaram się ustalić przyczynę zgłaszanych dolegliwości i zalecić badania konieczne do potwierdzenia diagnozy, a następnie wdrożenia efektywnego leczenia. Wśród moich zainteresowań naukowych znajdują się choroby tarczycy, w tym nieinwazyjne metody leczenia guzków tarczycy, andrologia oraz zaburzenia płodności.

Leczone choroby

Konsultacje z zakresu endokrynologii (choroby tarczycy, przytarczyc, przysadki, nadnerczy, jąder, jajników, osteoporoza), andrologii i zaburzeń płodności, leczenia otyłości. Badania USG a także biopsje tarczycy.

Szkolenia i kursy

Certyfikaty z zakresu USG tarczycy i biopsji tarczycy, leczenia otyłości oraz liczne kursy i szkolenia z zakresu endokrynologii, w tym andrologii i ginekologii endokrynologicznej oraz leczenia niepłodności.

Od diagnozy po terapię

troszczymy się o Twoje zdrowie hormonalne na każdym kroku

Kontakt z DCG

Umów wizytę już teraz

Masz pytania? Wątpliwości? Zadzwoń do nas w godzinach pracy lub napisz do nas wiadomość.

Wiadomość
Napisz do Nas

Lokalizacja kliniki

1.
Centrum DCG Powstańców

Powstańców Śląskich 48,
53-333 Wrocław

2.
Centrum DCG Krynicka

Krynicka 22/1A,
50-555 Wrocław

Umów wizytę już teraz

Napisz do nas