Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8:00 - 21:00, Sb 8:00-15:00.

lek. Michał Jamroga Ginekolog-Położnik

lek. Michał Jamroga Ginekolog-Położnik

Specjalizacje:

Ginekologia i Położnictwo

Języki:

Polski, Angielski

Edukacja:

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

O mnie:

Zależy mi, aby pacjentka z wizyty wyszła z pełną wiedzą o swoim stanie zdrowia oraz z odpowiedziami na wszystkie nurtujące ją pytania. Każdą pacjentkę traktuję indywidualnie.

Traktuj innych tak, jak ty byś chciał być traktowany.

lek. Michał Jamroga

Czytaj więcej o lekarzu

W 2015 roku ukończyłem Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. W latach 2015 – 2016 odbywałem staż podyplomowy w Powiatowym Zespole Szpitali w Oleśnicy. W 2023 roku, w tym samym szpitalu, ukończyłem szkolenie specjalizacyjne na Oddziale Ginekologiczno – Położniczym, który cieszy się bardzo dobrą opinią wśród pacjentek z całego Dolnego Śląska. Obecnie czekam na egzamin specjalizacyjny. W praktyce ambulatoryjnej szczególny nacisk kładę dobrą komunikację z pacjentką. Na wizytach staram się wprowadzić miłą i luźną atmosferę co pomaga w uniknięciu stresu czy skrępowania związanego z tak intymną sytuacją jaką jest wizyta ginekologiczna. Jednocześnie zależy mi, aby pacjentka z wizyty wyszła z pełną wiedzą o swoim stanie zdrowia oraz z odpowiedziami na wszystkie nurtujące ją pytania. Każdą pacjentkę traktuję indywidualnie.

Leczone choroby

Choroby ginekologiczne, zaburzenia miesiączkowania, menopauza, endometrioza, bolesne miesiączkowanie, mięśniaki macicy, niepłodność, torbiel jajnika, infekcje dróg rodnych, cukrzyca ciążowa, bolesne współżycie, nadżerki szyjki macicy, patologia ciąży.

Kursy i szkolenia

Certyfikat USG Piersi (PTGiP), Certyfikat Kolposkopii (PTKiPSM).

Kontakt z DCG

Umów wizytę już teraz

Masz pytania? Wątpliwości? Zadzwoń do nas w godzinach pracy lub napisz do nas wiadomość.

Wiadomość
Napisz do Nas

Lokalizacja kliniki

1.
Centrum DCG Powstańców

Powstańców Śląskich 48,
53-333 Wrocław

2.
Centrum DCG Krynicka

Krynicka 22/1A,
50-555 Wrocław

Umów wizytę już teraz

[contact-form-7 404 "Nie znaleziono"]