Zabieg O-shot Wrocław

Zabieg O-shot osoczem bogatopłytkowym Wrocław – co to jest?

O-shot (Orgasm-Shot) to zabieg, który ułatwia osiągnięcie orgazmu zarówno łechtaczkowego jak i pochwowego. Wpływa na lepsze odczucia podczas współżycia i zwiększa popęd seksualny.

Do zabiegu O-Shot wykorzystuje się osocze bogatopłytkowe pozyskane z krwi pacjentki. Osocze przede wszystkim pobudza tkanki do odnowy i regeneracji. Dodatkowo wzmacnia krążenie krwi w okolicach intymnych, uelastycznia, nawilża i odżywia komórki. Skóra staje się wrażliwsza na dotyk i jest odmłodzona. Zastosowanie osocza bogatopłytkowego wpływa również pozytywnie na zniwelowanie problemu suchości pochwy. Zmniejsza ból podczas współżycia i eliminuje objawy wysiłkowego nietrzymania moczu.


zabieg o-shot Wrocław, zastrzyk orgazmu

Na czym polega zabieg O-shot (Orgasm-Shot)?

Zabieg polega na pobraniu krwi, która jest odwirowywana, a następnie podana w okolicę intymną. Wykorzystanie własnego materiału jest bardzo bezpieczne i nie występuje ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowej. Terapię osoczem bogatopłytkowym stosuje się przede wszystkim na przednią ścianę pochwy oraz łechtaczkę i jej okolice. W zabiegu O-shot (Orgasm-Shot) stosuje się znieczulenie miejscowe, sam zabieg trwa około 40 min. Po zabiegu pacjentka może wrócić do swoich czynności. Efekty zabiegu są odczuwalne po 2 tygodniach.

Dla kogo jest zabieg O-shot?

Zabieg dedykowany jest pacjentkom, które mają zaburzenia libido i nie osiągają orgazmu. Z zabiegu mogą skorzystać też kobiety, które odczuwają ból podczas stosunku, cierpią na nietrzymanie moczu podczas wysiłku lub skarżą się na suchość pochwy.

Zaletą zabiegu O-shot (Orgasm-Shot) to przede wszystkim możliwość uzyskania orgazmu i satysfakcji seksualnej. Dodatkowo zabieg jest bezbolesnym, nie występują po nim powikłania i nie ma ryzyka uczulenia czy odrzucenia preparatu.