Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8:00 - 21:00, Sb 8:00-15:00.

lek. Łukasz Kratochwil specjalista chirurgii plastycznej

lek. Łukasz Kratochwil specjalista chirurgii plastycznej

Specjalizacje:

Chirurgia plastyczna

Języki:

polski, angielski

Edukacja

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

O mnie:

Posiadam certyfikat szkolenia z zakresu plastyki nosa, a także szkolenia z zakresu przeszczepu tkanki tłuszczowej.

Chirurgia plastyczna to sztuka, w której każdy detal ma znaczenie. Pracuję nie tylko nad poprawą wyglądu, ale także nad podniesieniem samooceny i komfortu psychicznego moich pacjentów.

Lek. Łukasz Kratochwil

Czytaj więcej o lekarzu

Od najmłodszych lat, miłość do chirurgii plastycznej zaszczepili we mnie dziadek i ojciec, którzy pracowali jako specjaliści w tym zakresie. Tym, co najbardziej fascynuje mnie w tej dziedzinie jest to, że każdy pacjent jest inny, dlatego zabieg nigdy nie przebiega tak samo i konieczne jest stałe dostosowywanie techniki, aby uzyskać dobre rezultaty.

W 2015 roku ukończyłem studia medyczne na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu, a w 2017 roku rozpoczął specjalizację w zakresie chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w Ośrodku Chirurgii Plastycznej i Oparzeń w Nowej Soli. W 2023 roku osiągnąłem tytuł specjalisty chirurgii plastycznej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

Leczone choroby

Pacjenci mogą zgłosić się do mnie na wizytę kwalifikacyjną z takimi problemami jak: zwiotczenie powiek, opadanie powiek , opadanie brwi, przepukliny tłuszczowe powieki dolnej, zwiotczenie skóry powieki dolnej, ektropion, entropion, wiotkość skóry twarzy, wiotkość szyi, nadmiar tkanki tłuszczowej podbródka, nieprawidłowe ustawienie brwi, uszy odstające, objawy starzenia twarzy, nadmiar tkanek policzka, bliznowce, blizny przerostowe. Specjalizuje się w szerokim zakresie zabiegów chirurgii plastycznej.

Osiągnięcia

Szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii plastycznej. Operacje z zakresu chirurgii estetycznej twarzy, piersi i ciała. Wieloletnia współpraca z chirurgiem plastycznym w klinice Dr Kratochwil.

Naturalne efekty, zaawansowane techniki

Twoje zadowolenie to nasz priorytet

Kontakt z DCG

Umów wizytę już teraz

Masz pytania? Wątpliwości? Zadzwoń do nas w godzinach pracy lub napisz do nas wiadomość.

Wiadomość
Napisz do Nas

Lokalizacja kliniki

1.
Centrum DCG Powstańców

Powstańców Śląskich 48,
53-333 Wrocław

2.
Centrum DCG Krynicka

Krynicka 22/1A,
50-555 Wrocław

Umów wizytę już teraz

Napisz do nas