Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8:00 - 21:00, Sb 8:00-15:00.

Lek. Filip Świątkowski Chirurg ogólny, Proktolog

Lek. Filip Świątkowski Chirurg ogólny, Proktolog

Specjalizacje:

Chirurg ogólny, Proktolog

Języki:

Polski, Angielski

Edukacja:

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach

O mnie:

Jestem absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Obecnie pracuję w 4. Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu w Klinice Chirurgicznej. Posiadam również kilkuletnie doświadczenie w pracy w Poradni Chirurgicznej.

Każdy pacjent jest dla mnie wyjątkowy. Działam z empatią, szacunkiem i zaangażowaniem.

Lek. Filip Świątkowski

Czytaj więcej o lekarzu

Jestem absolwentem Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, co pozwoliło mi na solidne przygotowanie w dziedzinie medycyny. Aktualnie pracuję w renomowanym 4. Wojskowym Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu, gdzie zdobywam cenne doświadczenie w Klinice Chirurgicznej. Ponadto, mogę pochwalić się wieloletnią praktyką w Poradni Chirurgicznej, gdzie codziennie stawiam czoła wyzwaniom związanym z różnorodnymi przypadkami pacjentów.

Leczone choroby

Moja praktyka kliniczna koncentruje się głównie na diagnozowaniu i leczeniu chorób związanych z chirurgią ogólną. W ramach swojej działalności leczę m.in. przepukliny pachwinowe, które są jednymi z najczęściej występujących schorzeń w tej dziedzinie. Ponadto, zajmuję się leczeniem kamicy pęcherzyka żółciowego oraz przeprowadzaniem różnorodnych zabiegów ambulatoryjnych, takich jak wycinanie znamion barwnikowych i innych zmian skórnych. Moje doświadczenie pozwala mi podejść do każdego przypadku z indywidualnym podejściem i profesjonalizmem.

Szkolenia i kursy

Rozwój zawodowy jest dla mnie niezwykle istotny. Obecnie pracuję nad uzyskaniem tytułu doktora na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, co jest kolejnym krokiem w mojej drodze zawodowej. Ponadto, uczestniczę regularnie w szkoleniach i kursach z zakresu chirurgii ogólnej, aby stale poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Moje zaangażowanie w naukę i badania naukowe znajduje odzwierciedlenie w licznych publikacjach naukowych, którymi mogę się pochwalić.

Kontakt z DCG

Umów wizytę już teraz

Masz pytania? Wątpliwości? Zadzwoń do nas w godzinach pracy lub napisz do nas wiadomość.

Wiadomość
Napisz do Nas

Lokalizacja kliniki

1.
Centrum DCG Powstańców

Powstańców Śląskich 48,
53-333 Wrocław

2.
Centrum DCG Krynicka

Krynicka 22/1A,
50-555 Wrocław

Umów wizytę już teraz

Napisz do nas