Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8:00 - 21:00, Sb 8:00-15:00.

dr n. med. Patrycja Nowak-Florek Ginekolog Prenatalista

dr n. med. Patrycja Nowak-Florek Ginekolog Prenatalista

Specjalizacje:

Ginekologia i Położnictwo, Seksuologia

Języki:

Polski, Angielski

Edukacja:

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

O mnie:

Jestem ginekologiem specjalizującym się w badaniach prenatalnych.

Jako ginekolog, łączę wiedzę z empatią, tworząc przestrzeń, gdzie zdrowie kobiet staje się priorytetem.

dr n. med. Patrycja Nowak-Florek

Czytaj więcej o lekarzu

W 2003 roku ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. W 2010 roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych za swoją rozprawę doktorską pt: „Współczesne możliwości diagnostyki i leczenia powikłań ciąży bliźniaczej jednokosmówkowej” w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. W 2012 roku ukończyłam staż specjalizacyjny w Klinice Ginekologii, Rozrodczości i Terapii Płodu Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi i uzyskałam tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii. Należę do Dolnośląskiej Izby Lekarskiej we Wrocławiu.

Leczone choroby

Niepłodność, zespół policystycznych jajników, zespół napięcia przedmiesiączkowego, cukrzyca ciążowa, nadciśnienie tętnicze w ciąży, patologia ciąży, niepowodzenia ciążowe, anemia w ciąży, zaburzenia seksualne, badania prenatalne.

Szkolenia i certyfikaty

Certyfikat The Fetal Medicine Foundation na wykonywanie badań USG w ciąży pomiędzy 11-14 tygodniem, Certyfikat Sekcji Ultrasonograficznej Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników na wykonywanie badań USG w Położnictwie i Ginekologii, Certyfikat Sekcji Ultrasonografii PTG oraz certyfikaty Fetal Medicine Foundation UK w zakresie pełnej diagnostyki prenatalnej 11-13 tygodnia ciąży i oceny kanału szyjki macicy „Cervical assessment”. W latach 2008-2010 brałam udział w realizacji projektu badawczego pt: „Współczesne możliwości diagnostyki i leczenia powikłań ciąży bliźniaczej jednokosmówkowej” przy Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W 2010 roku wzięłam udział w intensywnym kursie laparoskopowym Centre for Surgical Technologies w Leuven w Belgii.

Kompleksowa Troska o Twoje Zdrowie

Artykuły lekarza na blogu

Kontakt z DCG

Umów wizytę już teraz

Masz pytania? Wątpliwości? Zadzwoń do nas w godzinach pracy lub napisz do nas wiadomość.

Wiadomość
Napisz do Nas

Lokalizacja kliniki

1.
Centrum DCG Powstańców

Powstańców Śląskich 48,
53-333 Wrocław

2.
Centrum DCG Krynicka

Krynicka 22/1A,
50-555 Wrocław

Umów wizytę już teraz

Napisz do nas