Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8:00 - 21:00, Sb 8:00-15:00.

dr n. med. Jerzy Pawełczyk Chirurg ogólny, Proktolog

dr n. med. Jerzy Pawełczyk Chirurg ogólny, Proktolog

Specjalizacje:

Chirurg ogólny, Proktolog

Języki:

Polski

Edukacja:

Akademia Medyczna Wrocław

O mnie:

Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu z 40-letnim doświadczeniem klinicznym z zakresu chirurgii ogólnej. Od 1983 roku członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polsko-Niemieckiego Towarzystwa Chirurgów Naczyniowych i European Association for Endoscopic Surgery.

Mistrzostwo w chirurgii wymaga ciągłego doskonalenia, pokory wobec pacjenta i pasji do sztuki leczenia.

dr n. med. Jerzy Pawełczyk

Czytaj więcej o lekarzu

Dr n. med. Jerzy Pawełczyk to ceniony specjalista chirurgii ogólnej, którego bogate doświadczenie kliniczne oraz zaangażowanie w ciągłe doskonalenie sprawiają, że jest autorytetem w dziedzinie medycyny. Absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej we Wrocławiu, z ponad 40-letnim doświadczeniem klinicznym, od lat angażuje się w rozwój chirurgii. Jest aktywnym członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polsko-Niemieckiego Towarzystwa Chirurgów Naczyniowych oraz European Association for Endoscopic Surgery. Jego główną pasją jest pomaganie pacjentom i zapewnianie im wysokiej jakości opieki medycznej.

Leczone choroby

Dr Jerzy Pawełczyk specjalizuje się w leczeniu różnorodnych chorób, w tym:

  • Raka jelita grubego.
  • Hemoroidów.
  • Chorób chirurgicznych różnych narządów.
  • Przepukliny.
  • Usuwania znamion i innych zmian skórnych.

Jego wiedza i umiejętności chirurgiczne pozwalają mu skutecznie radzić sobie z różnymi przypadkami klinicznymi, zapewniając pacjentom kompleksową opiekę medyczną.

Szkolenia i kursy

Dr Jerzy Pawełczyk stale doskonali swoje umiejętności poprzez udział w różnych szkoleniach i kursach. Posiada liczne certyfikaty z zakresu proktologii co potwierdza jego wysoki poziom profesjonalizmu. Ukończenie szkolenia w Avelana Vein Center oraz uczestnictwo w warsztatach z zakresu estetyki, dermatologii i chirurgii organizowanych przez Laser&Health Academy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii laserowych (Fotona Nd:YAG, Er:YAG, Q-switched Nd:YAG lasers) pozwoliły mu perfekcyjnie wykorzystać swoje umiejętności w diagnostyce i leczeniu operacyjnym, w tym z wykorzystaniem lasera Nd:YAG. Dzięki temu jest na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami naukowymi i technologicznymi, co przekłada się na jeszcze skuteczniejsze leczenie swoich pacjentów.

Kontakt z DCG

Umów wizytę już teraz

Masz pytania? Wątpliwości? Zadzwoń do nas w godzinach pracy lub napisz do nas wiadomość.

Wiadomość
Napisz do Nas

Lokalizacja kliniki

1.
Centrum DCG Powstańców

Powstańców Śląskich 48,
53-333 Wrocław

2.
Centrum DCG Krynicka

Krynicka 22/1A,
50-555 Wrocław

Umów wizytę już teraz

Napisz do nas