Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8:00 - 21:00, Sb 8:00-15:00.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

Naturalny efekt to priorytet dla naszych specjalistów w dążeniu do pięknego, harmonijnego wyglądu. Oddaj się w ręce lekarzy, których kunszt pracy budzi podziw wśród kobiet, którym zależy na efektownej zmianie bez efektu przerysowania.

KWAS HIALURONOWY

Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w naszym organizmie. Posiada bardzo szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Jego właściwości wykorzystujemy w przypadku poprawy wolumetrii twarzy, przy modelowaniu ust i nawilżaniu skóry.

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Jedna z najbezpieczniejszych procedur w medycynie estetycznej wykorzystująca biologiczny produkt uzyskiwany z krwi własnej pacjenta. Nasi specjaliści wybierają tę procedurę ze swoimi pacjentami ze względu na właściwości regeneracyjne i poprawiające kondycję skóry.

STYMULATORY TKANKOWE

Stymulatory tkankowe są stosowane w celu stymulowania naturalnej regeneracji tkanek. Mają one za zadanie pobudzić produkcję kolagenu, zwiększyć elastyczność skóry oraz poprawić jej jędrność i gładkość. Działają jako wsparcie dla procesów naprawczych organizmu, wspomagając regenerację tkanek i dając efekty odmłodzenia.

TOKSYNA BOTULINOWA

Zabieg z użyciem toksyny botulinowej może skutecznie redukować widoczność zmarszczek i linii mimicznych, nadając skórze bardziej gładki i młodszy wygląd. Poprawa wyglądu skóry wpływa pozytywnie na samopoczucie i pewność siebie. Wybierz DCG Centrum Medyczne i #poczujróżnicę.

RELAX & REFRESH

Odświeżenie i odprężenie skóry to główne zadania tej procedury. Lekarz wykorzystuje różne preparaty i techniki, aby dostarczyć skórze nawilżenia, zrewitalizować ją i sprawić, aby pacjent poczuł się i wyglądał dużo młodziej.

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia igłowa polega na iniekcji substancji aktywnych, tzw. koktajli z witaminami i aminokwasami, w głąb skóry w postaci depozytów. Zabieg ma na celu przede wszystkim dogłębne nawilżenie, odżywienie i zagęszczenie skóry. Nasi lekarze wybiorą najbardziej odpowiedni preparat dla Ciebie po wnikliwym wywiadzie medycznym.

FIRM & LIFT

Zabieg Firm & Lift to innowacyjne połączenie stymulatora na bazie kwasu L-polimlekowego poprawiającego produkcję kolagenu i elastyny w skórze. Procedura połączona jest z wolumetrią twarzy, której efekty pacjent widzi natychmiast.

Kontakt z DCG

Lokalizacja kliniki

Jesteśmy w samym centrum Wrocławia, w pasażu historycznego “Titanica”. Wygodnie i intymnie, w sam raz na szybką wizytę.

Umów wizytę już teraz

Wiadomość
Napisz do Nas

Umów wizytę już teraz

Napisz do nas