Zabiegi medyczne we Wrocławiu

Skorzystaj z zabiegów medycznych na najwyższym poziomie

Współczesna medycyna bardzo szybko się rozwija. Powstają nowe metody leczenia, a także urządzenia umożliwiające dokładną diagnostykę. W Dolnośląskim Centrum Ginekologii i Zdrowia Rodziny zapewniamy szeroki zakres usług – uczestniczymy w licznych akcjach profilaktycznych, udzielamy konsultacji, wykonujemy zabiegi medyczne. Ofertę kierujemy do pacjentów w różnym wieku. Specjalizujemy się w ginekologii, ginekologii estetycznej oraz urologii. Realizujemy zabiegi plastyczne okolic pochwy i sromu z wykorzystaniem nowoczesnego lasera MonaLisa Touch. Zajmujemy się także proktologią –m.in. usuwamy hemoroidy, eliminujemy fałdy skórne odbytu, przetokę okołoodbytniczą i torbiel włosową. Podejmujemy się również prac chirurgicznych wpływających na prawidłowe funkcjonowanie układu moczowo-płciowego. Przed każdą operacją przeprowadzamy szczegółowy wywiad, a także zlecamy szereg badań. Dokładnie omawiamy przebieg leczenia, a w przypadku zabiegów estetycznych przedstawiamy zdjęcia prezentujące oczekiwane efekty.

Nowoczesna placówka medyczna we Wrocławiu

Prowadzone przez nas centrum cieszy się renomą. Współpracujemy z kilkudziesięcioma lekarzami o różnych specjalizacjach. Dysponujemy sprzętami znanych marek, które umożliwiają precyzyjne wykonywanie zabiegów medycznych. Systematycznie uzupełniamy zaplecze technologiczne, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Wyróżnia nas też możliwość zadawania pytań ekspertom w formie online (zarówno przed, jak i po operacji). Zdajemy sobie sprawę, że niektóre zabiegi medyczne mogą wiązać się z wysokimi kosztami, dlatego oferujemy możliwość rozłożenia płatności na wygodne raty.

Serdecznie zapraszamy na wstępne konsultacje. Wizyty należy umawiać telefonicznie lub za pośrednictwem formularza na stronie internetowej. Staramy się dostosować godziny przyjęć do grafiku pacjentów. Nasza placówka jest czynna w dni robocze od godz. 8:00 do 21:00 oraz w soboty od godz. 8:00 do 14:00.

Na wybrane zabiegi obowiązuje wpłata zadatku. Jego wysokość zależy od ostatecznej wyceny danego zabiegu, a kwota ta jest ustalana z lekarzem podczas wizyty kwalifikacyjnej. Zadatek można uiścić osobiście w przychodni (kartą / gotówką) lub przelewem na konto DCG:
Santander Bank Polska S.A. 82 1090 1522 0000 0001 1579 3497,
w tytule prosimy o wpisanie nazwy zabiegu, ustalonej daty oraz imienia i nazwiska + nr telefonu.
Po zaksięgowaniu wpłaty, Recepcja skontaktuje się z Państwem telefonicznie w celu potwierdzenia terminu zabiegu.