Godziny otwarcia:
Pn-Pt 8:00 - 21:00, Sb 8:00-15:00.

Zabiegi chirurgiczne

Twoje zdrowie jest dla nas priorytetem.
Zaufaj nam i #poczujróżnicę.

Drobne zabiegi ortopedyczne

Zabiegi z zakresu chirurgii ortopedycznej stanowią rewolucyjne rozwiązanie dla osób borykających się z ograniczoną mobilnością kończyn oraz przewlekłym bólem. Dzięki zaawansowanym technikom i doświadczeniu specjalistów, te procedury oferują niezwykle wysoką skuteczność oraz umożliwiają szybki powrót do pełnej aktywności życiowej bez uciążliwych dolegliwości bólowych. Jeśli ograniczenia w ruchu kończyn i przewlekły ból utrudniają Ci codzienne funkcjonowanie, zabiegi chirurgii ortopedycznej mogą być odpowiedzią na Twoje potrzeby.

Usuwanie zmian skórnych – kurzajek, tłuszczaków i narośli

Profesjonalnie zajmujemy się usuwaniem różnego rodzaju zmian skórnych. Bez względu na to, czy są one estetyczne, czy też mogą stanowić oznakę choroby, nasi specjaliści pomogą Ci zrozumieć i podjąć odpowiednie kroki oraz kompleksową diagnostykę. Oferujemy usuwanie brodawek, włókniaków, tłuszczaków, kaszaków, kurzajek oraz innych zmian. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej.

Laserowe usuwanie blizn

Zastosowanie laserowej terapii w celu redukcji blizn to doskonały sposób na pozbycie się niechcianych śladów, które mogą wpłynąć na wygląd twarzy i ciała, negatywnie oddziałując na Twoją pewność siebie. Dzięki temu innowacyjnemu rozwiązaniu, możesz skorygować te niedoskonałości i odzyskać swój naturalny wygląd oraz pozytywne samopoczucie.

Nie masz pewności
jakiej konsultacji szukasz?

test 123

Czytaj więcej zabiegach chirurgii ogólnej na naszym blogu

Bądź na bieżąco

  Kontakt z DCG

  Lokalizacja kliniki

  Jesteśmy w samym centrum Wrocławia, w pasażu historycznego “Titanica”. Wygodnie i intymnie, w sam raz na szybką wizytę.

  Umów wizytę już teraz

  Wiadomość
  Napisz do Nas

  Umów wizytę już teraz

  Napisz do nas