USG 4D we Wrocławiu

USG 3/4D – a co porabia Twój maluszek?

USG 4D to USG trójwymiarowe w czasie rzeczywistym, co oznacza możliwość obserwacji dziecka i jego położenia w łonie matki, a także jego reakcji, w konkretnym momencie. Kobieta poddająca się badaniu USG 4D ogląda na ekranie komputera film z wnętrza swojego brzucha widząc, co w danej chwili robi jej jeszcze nienarodzone dziecko. USG 4D w ciąży daje piękny obraz dziecka, zrozumiały dla obserwujących badanie przyszłych rodziców.
Przyczynia się to do wytworzenia wczesnego i silnego związku emocjonalnego między matką, a dzieckiem. Obserwacja obrazu dziecka podczas USG 4D ma nie tylko charakter rozrywki, ale również służy wzmacnianiu więzi rodziców z nienarodzonym maleństwem.
Film z brzuszka podczas ciąży z pewnością będzie dla rodziców wielkim widowiskiem oraz idealną pamiątką. Za sprawą badania USG 3D i 4D istnieje możliwość zobaczenia, jak wygląda dziecko w łonie matki. Badanie położnicze pozwala wraz z wieloma szczegółami zaobserwować na przykład jak nasze dziecko uśmiecha się, ssie kciuka, ziewa lub ma czkawkę.
Badanie ultrasonograficzne powoduje ogrom radości u rodziców, dlatego istnieje możliwość zarejestrowania przebiegu badania na płytach DVD. W efekcie, możemy naszym szczęściem dzielić się z bliskimi po powrocie z badania oraz posiadać znakomitą pamiątkę.