Odmładzanie dłoni

Dłonie to nasza wizytówka, część ciała która nieustanie jest odsłonięta i najbardziej narażona na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Należą do nich czynniki atmosferyczne ale też wszelkie detergenty, chlorowana woda czy też substancje chemiczne. Wszystko to sprawia, że skóra dłoni ulega przesuszeniu, a procesy starzenia są bardziej widoczne.
Odmładzanie dłoni
Profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne dłoni wykonywane w naszym Centrum z wykorzystaniem najwyższej jakości lasera oraz osocza bogatopłytkowego sprawią, że każdy będzie mógł cieszyć się pięknymi i zadbanymi dłońmi. Napięta, gładka, dobrze nawilżona skóra dłoni to efekt jaki można uzyskać po zastosowaniu wybranego zabiegu.

Laserowe odmładzanie dłoni

Zastosowanie laserowego zabiegu odmładzania dłoni pomoże skutecznie pozbyć się przebarwień a także pomoże skutecznie nawilżyć naskórek i głębokie warstwy skóry. Skóra dłoni staje się zregenerowana i ujędrniona, laser pomoże ograniczyć widoczność żył a także polepszyć kondycję skóry dłoni. Zabieg Laserem frakcyjnym CO2 jest skutecznym zabiegiem liftingującym dłonie. Jego przebieg jest bezbolesny i bezpieczny. Dzięki wykorzystaniu lasera następuje wzmożona produkcja włókien kolagenowych odpowiedzialnych za jędrność skóry. Powstaje także nowa warstwa nabłonkowa. Skóra dłoni staje się widocznie napięta, wygładzona i rozjaśniona.

Odmładzanie dłoni z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego

Zabieg z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego stosuje się by zapoczątkować proces regeneracyjny skóry dłoni. Jego efektem jest znacząca poprawą kondycji i wyglądu skóry. W naszym Centrum jesteśmy w stanie zahamować proces starzenia się dłoni a nawet cofnąć jego działania.

Zabieg Odmładzanie dłoni z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego

Zabieg polega na pobraniu od pacjenta niewielkiej ilości krwi i jej odwirowaniu. W ten sposób uzyskuje się osocze bogatopłytkowe, które następnie wstrzykuje się w skórę. Dzięki takiej metodzie komórki regeneracyjne i macierzyste rozpoznają środowisko wymagające odbudowy. Osocze bogatopłytkowe stymuluje powstawanie nowego kolagenu i nowych komórek naskórka. W efekcie powstaje naturalny proces regeneracyjny, który skutkuje odmłodzeniem dłoni.
Dzięki zastosowaniu osocza bogatopłytkowego uzyskujemy efekt odmłodzenie skóry dłoni, poprawy jej kondycji, redukcji zmarszczek, wyrównania kolorytu skóry a także nadajemy skórze nawilżenie, elastyczność i napięcie.