MEDYCYNA ESTETYCZNA

Medycyna estetyczna we Wrocławiu - Klinika Medycyny Estetycznej DCG

W naszej Klinice oferujemy nowoczesne i kompleksowe zabiegi z zakresu Medycyny Estetycznej. Z ogromną dbałością i starannością dobieramy odpowiednie zabiegi dla naszych pacjentów. Współczesna medycyna estetyczna daje możliwości poprawy wyglądu twarzy i ciała. Wśród oferowanych zabiegów są takie, które wspomagają naturalne mechanizmy regeneracyjne i rewitalizacyjne skóry.

Nasza oferta zawsze jest dopasowana indywidualnie dla każdej osoby, która chce zadbać o swoje ciało. Proponujemy zabiegi dzięki którym pacjenci mogą poczuć się dobrze we własnej skórze. Korzystanie z medycyny estetycznej jest znakomitym sposobem na poprawę wyglądy skóry a także doskonałą profilaktyką, która w zauważalny sposób opóźnia pojawienie się niedoskonałości.
Medycyna Estetyczna

Centrum Medycyny Estetycznej

Zabiegi w naszym Centrum wykonywane są w gabinecie lub na sali zabiegowej przez wykwalifikowanego lekarza specjalistę. Nasi pacjenci mogą skorzystać z laserowego usuwania przebarwień i rozstępów. Wykonujemy również laserowe usuwanie blizn takich jak bliznowce, blizny potrądzikowe a także blizny po cięciu cesarskim. W naszej ofercie posiadamy również laserowe zabiegi odmładzające części ciała - takie jak twarz, szyję, dekolt lub dłonie. Oprócz laserowych zabiegów stosujemy również osocze bogatopłytkowe.

W naszym centrum możesz czuć się bezpiecznie, gdyż dbamy by zabiegi medycyny estetycznej podkreślały to co najpiękniejsze.