Liposukcja

Spełniamy marzenia o pięknym ciele

Ukształtowanie idealnej sylwetki nie zawsze jest łatwe. Nie wszystkim pomagają drastyczne diety czy ciężkie ćwiczenia. Czasem, mimo dużych starań i spadającej wagi, tłuszcz nadal gromadzi się w niektórych partiach ciała. Utrzymanie dobrej figury jest szczególnie trudne w dzisiejszych czasach. Praca często zmusza do wielogodzinnego siedzenia, a pośpiech ogranicza zdrowy tryb życia. Na szczęście, gdy inne metody zawodzą, medycyna estetyczna wychodzi na przeciw Państwa oczekiwaniom. Z tego względu w Dolnośląskim Centrum Ginekologii i Zdrowia Rodziny oferujemy kompleksowe zabiegi odsysania tłuszczu.

Liposukcja polega na usunięciu nadmiaru tkanki z miejsc, w których jest ona najbardziej nagromadzona, a przy tym zaburzająca proporcje ciała i utrudniająca funkcjonowanie. Metoda istnieje w świecie medycyny estetycznej już od kilkudziesięciu lat. Liposukcja cieszy się coraz większym powodzeniem, a dzięki stale ulepszanej technice, bezpieczeństwo i efektywność zabiegu wzrasta. W porównaniu z operacjami wycinania tkanki tłuszczowej, odsysanie tłuszczu jest działaniem mniej inwazyjnym. Po zabiegu pozostają jedynie kilkumilimetrowe blizny, które po czasie stają się bardzo mało zauważalne. Szczególnie że zwykle są umiejscowione w zagięciach ciała i mniej widocznych punktach.

Szeroki zakres dostępnych zabiegów

Z myślą o osobach decydujących się na odsysanie tłuszczu we Wrocławiu, przygotowaliśmy obszerną gamę możliwości. Największą popularnością cieszy się poprawa wyglądu brzucha oraz wewnętrznych i zewnętrznych ud. Wielu Pacjentom wyłącznie te partia ciała kojarzą się z odsysaniem tłuszczu. Coraz większe powodzenie zdobywa jednak modelowanie innych obszarów, w których również nagromadzony tłuszcz może wyglądać nieestetycznie, a przy tym źle wpływać na kondycję ciała. Nasze centrum medyczne oferuje zabiegi takie jak liposukcja podbródka, dzięki której pozbędą się Państwo efektu „podwójnego podbródka”, a jednocześnie zwiększy się napięcie i owal twarzy.

Ponadto w ofercie posiadamy modelowanie karku, ramion oraz pleców. Są to miejsca, w których tkanka tłuszczowa może się nadmiernie gromadzić, powodując zaburzenie proporcji całej sylwetki, a także negatywnie wpływać na kręgosłup i postawę ciała. Poza udami, proponujemy zabiegi na pozostałe części nóg, takie jak kostki, łydki, kolana. Przeprowadzamy też odsysanie tłuszczu z pośladków oraz pomagamy zlikwidować tzw. ginekomastię, czyli występujący u mężczyzn przerost tkanki gruczołowej sutka jednej lub obu piersi. Jesteśmy zatem w stanie wesprzeć Państwa w pozbyciu się wielu problemów, które mogą prowadzić do spadku samooceny i braku akceptacji własnego ciała.

Profesjonalna opieka, szybkie efekty

Jeżeli interesuje Państwa profesjonalna i efektywna liposukcja Wrocław to miasto, w którym już od kilkunastu lat działa nasze centrum medyczne. Na przestrzeni lat zebraliśmy ogromne doświadczenie z zakresu medycyny estetycznej i zdobyliśmy zaufanie kilkudziesięciu tysięcy Pacjentów. Posiadamy konkurencyjne ceny, doskonałe wyposażenie i komfortowe wnętrza, w których w spokoju będą mogli Państwo odpocząć po zabiegu. Zdrowie to dla nas najwyższa wartość, dlatego również przy wykonywaniu zabiegów medycyny estetycznej, dbamy o to, by wszystko odbyło się profesjonalnie, sterylnie i bezpiecznie. Posiadamy światowej klasy sprzęt, dzięki któremu liposukcja przebiega bez uszczerbku na zdrowiu naszych pacjentów. Nasi wykwalifikowani specjaliści zwracają uwagę na to, by odsysanie tłuszczu było wykonane precyzyjnie, a czas powrotu do całkowitej sprawności po zabiegu oraz widoczność efektów jak najszybsze.

Wszystkich z Państwa zainteresowanych tematyką liposukcji we Wrocławiu, nasze Dolnośląskie Centrum Ginekologii i Zdrowia Rodziny zaprasza do nawiązania bezpośredniego kontaktu. Specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące odsysania tłuszczu, aby rozwiać jakiekolwiek wątpliwości związane z zabiegiem. Serdecznie zachęcamy również do umówienia wizyty w naszej klinice.