• Ładowanie...
  • Umów wizytę
  • Jesteśmy dostępni - zadzwoń teraz

    Szkolenia z medycyny estetycznej

    Medyczne Centrum Szkoleniowe

    Profesjonalne szkolenia medyczne dla lekarzy i lekarzy dentystów. Renomonowana klinika, ekspercka kadra.

    Poznaj nasze szkolenia

    DCG Centrum Medyczne oferuje kompleksowe szkolenia dla lekarzy w dziedzinie medycyny estetycznej, prowadzone przez uznanych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem międzynarodowym. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne kursy z zastosowania neuromodulatorów full face z lek. dent. Małgorzatą Markuszewską, certyfikowanym trenerem GAIN by Galderma, zaawansowane szkolenia z modelowania ust prowadzone przez dr n. med. Aleksandrę Walczak, oficjalnego trenera GAIN by Galderma z ponad 10-letnim doświadczeniem, oraz specjalistyczne kursy ultrasonografii w medycynie estetycznej z dr Barbarą Parda-Głomską, posiadaczką prestiżowego certyfikatu CutaneoUS. Wszystkie szkolenia odbywają się w kuluarowej atmosferze, łącząc solidną wiedzę teoretyczną z intensywnymi ćwiczeniami praktycznymi na pacjentach i modelkach, co gwarantuje zdobycie realnych umiejętności i pewności siebie w codziennej praktyce zabiegowej.

    Aktualne kursy
    lek. dent. Małgorzata Markuszewska, medycyna estetyczna
    Neuromodulatory – poziom podstawowy
    8 luty 2026 (niedz)
    7 marca 2026 (sob)
    lek. dent. Małgorzata Markuszewska, medycyna estetyczna
    Neuromodulatory – poziom zaawansowany
    24 stycznia 2026 (sob)
    28 marca 2026 (sob)
    lek. dent. Małgorzata Markuszewska, medycyna estetyczna
    Kwas L-polimlekowy
    7 luty 2026 (niedz)
    29 marca 2026 (niedz)

    Neuromodulatory – kurs podstawowy 

    Zacznij swoją przygodę z neuromodulacją w bezpiecznej atmosferze małej, 5-osobowej grupy! Jednodniowe szkolenie dla lekarek i lekarzy dentystek wprowadzi Cię w tajniki zabiegów górnego piętra twarzy i leczenia bruksizmu. Pod opieką doświadczonej trenerki GAIN by Galderma zdobędziesz solidne fundamenty praktycznej wiedzy – nawet jeśli to Twój pierwszy krok w medycynie estetycznej.Retry

    czytaj o kursie
    Wybierz to szkolenie, jeżeli rozpoczynasz przygodę z medycyną estetyczną, lub masz niewielkie doświadczenie w zabiegach

    Neuromodulatory – kurs zaawansowany 

    Podnieś swoją praktykę na wyższy poziom precyzji! Szkolenie dla doświadczonych lekarek i lekarzy obejmujące zaawansowane techniki w górnym i dolnym piętrze twarzy, głęboką analizę wektorów sił i mimiki oraz anatomię struktur głębokich i niebezpiecznych obszarów. W kameralnej, 5-osobowej grupie pod okiem certyfikowanej trenerki GAIN by Galderma lek. stom. Małgorzaty Markuszewskiej zrozumiesz funkcjonalne zależności między mięśniami i opanujesz precyzyjne techniki dla najbardziej wymagających przypadków.Retry

    czytaj o kursie
    Wybierz to szkolenie, jeżeli opanował_ś już podstawowe techniki i chcesz dać swoim pacjentom jeszcze więcej.

    Kwas l-polimlekowy

    specjalistyczne szkolenia z zakresu zastosowania stymulatora tkankowego na bazie kwasu L- polimlekowego. Preparatem na którym prowadzimy szkolenia jest stymulator , który jako jedyny posiada certyfikat FDA i działanie potwierdzone wieloma badaniami klinicznymi. Poznasz protokoły uznane w Polsce i na świecie oraz nauczysz się efektywnej komunikacji w kontekście długoterminowej terapii. Szkolenie prowadzi lek. stom. Małgorzata Markuszewska, trener zespołu GAIN by Galderma. Szkolenie obejmuje protokoły uznane w Polsce i w innych krajach na świecie.

    czytaj o kursie
    Szkolenia lek. dent. Małgorzata Markuszewska
    Lek. stom. Małgorzata Markuszewska

    Należy do grona grupy międzynarodowych trenerów GAIN by Galderma. Szkoleniowiec Gain w dziedzinie neuromodulatorów, kwasu polimlekowego, kwasu hialuronowego. Jedna z pierwszych czterech lekarek wprowadzających w Polsce nową, płynną relabotulinę. Prelegent BoNT-A INNOVATION Summit, kongresu SLDE, IADE. 18 lat doświadczenia w medycynie estetycznej, specjalizacja w neuromodulacji, kwasie hialuronowym i biostymulatorach. Jako wykwalifikowany szkoleniowiec przekazuje wiedzę opartą na tysiącach przeprowadzonych zabiegów i aktualnych standardach międzynarodowych.

    lek. dent. Małgorzata Markuszewska, medycyna estetyczna
     person
    lek. Karolina Skórska
    icon Uczestnik kursu toksyna botulinowa 5.10.24
    5.0
    star star star star star
    checked Zweryfikowana
    Miałam przyjemność uczestniczyć w kursie „Zastosowanie toksyny botulinowej full face” prowadzonym przez Dr. Markuszewską i muszę przyznać, że organizacja całego szkolenia od części wykładowej, po praktyczną zrobiły na mnie ogromne wrażenie. [..]

    galeria zdjęć ze szkoleń

    • lekarze-z-certyfikatem-zdjecie-ze-szkolenia-1
    • lekarze-z-certyfikatem-zdjecie-ze-szkolenia-2
    • MCS-szkolenie-kwas--szkolenie-malgorzata-markuszewska1
    • MCS-szkolenie-kwas--szkolenie-malgorzata-markuszewska13
    • MCS-szkolenie-kwas--szkolenie-malgorzata-markuszewska4
    Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej