Konsultacje lekarskie we Wrocławiu

Konsultacje lekarskie w Dolnośląskim Centrum Ginekologii i Zdrowia Rodziny

Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby na konsultacje lekarskie będące podstawowym krokiem do dalszej diagnostyki i leczenia pacjentów. Konsultacje świadczone są przez naszych specjalistów posiadających głęboką wiedzę oraz doświadczenie na bardzo wysokim poziomie. Zapewniamy indywidualne podejście do pacjenta, przyjazną atmosferę oraz kompetentne porady dotyczące dalszych etapów leczenia.

Bardzo zależy nam na zadowoleniu i zdrowiu naszych pacjentów, dlatego każdy problem jest przez nas skrupulatnie analizowany już od dnia pierwszej konsultacji. Wykształcenie naszych pracowników pozwala nam nieść profesjonalną pomoc i wsparcie w dziedzinie ginekologii, położnictwa, ginekologii estetycznej oraz medycyny estetycznej. Przeprowadzamy także badania USG (również prenatalne) oraz karboksyterapię.

Serdecznie zachęcamy do bezpośredniego kontaktu

Wszystkie osoby zamieszkujące Wrocław i okolice zapraszamy do umówienia się na konsultacje lekarskie w Dolnośląskim Centrum Ginekologii i Zdrowia Rodziny. Oferujemy kompleksową opiekę medyczną osobom w każdym wieku - od narodzin, aż do późnych lat życia. Proponujemy Państwu krótkie terminy oczekiwania na wizytę i dużą liczbę dostępnych miejsc. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych pacjentów, oferujemy ponadto atrakcyjne ceny prywatnych konsultacji lekarskich, prowadzimy również bezpłatne usługi medyczne w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Każda z naszych konsultacji realizowana jest z należytą starannością, a dzięki szerokiej gamie oferowanych badań jesteśmy w stanie dokładnie wykryć i zdiagnozować problem zgłaszany przez naszych pacjentów. Podczas wizyty przykładamy ogromną wagę do komfortu i bezpieczeństwa badanych osób. Co ważne, posiadamy specjalistyczny sprzęt i profesjonalne wyposażenie naszych gabinetów, w których pacjent może się zrelaksować i poczuć się swobodnie.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszymi usługami i kontaktu online lub pod wskazanym numerem telefonu.