USG jamy brzusznej we Wrocławiu

USG węzłów chłonnych we Wrocławiu

USG węzłów chłonnych wykonywane w Dolnośląskim Centrum Ginekologii i Zdrowia Rodziny to badanie całkowicie bezbolesne i nieinwazyjne, trwające ok. 10 minut. Głównym celem USG węzłów chłonnych jest analiza wielkości, a także budowy struktury węzłów chłonnych w określonym miejscu. Pacjent nie musi przygotowywać się do badania, ale powinien zabrać ze sobą wyniki wcześniejszych badań (np. RM), istotnych informacji od lekarza prowadzącego lub kartę ze szpitala. Wskazaniami do wykonania badania ultrasonograficznego są m.in.: powiększenie węzłów chłonnych i pojawienie się zmian skórnych w obrębie węzłów chłonnych. Jeśli zatem zależy Państwu na dokładnym USG węzłów chłonnych Wrocław jest doskonałym miejscem, aby przeprowadzić USG prywatnie. O naszych pacjentów dbają wyłącznie doświadczeni lekarze, którzy mają do dyspozycji sprzęt wysokiej klasy oraz nowoczesne technologie. Dzięki temu USG węzłów chłonnych przeprowadzane w naszych gabinetach zapewnia rzetelną i dokładną diagnostykę.

USG tarczycy we Wrocławiu

USG tarczycy wykonywane jest w celu stwierdzenia wielkości, położenia oraz kształtu i budowy gruczołu tarczycy. Badanie jest całkowicie bezpieczne i bezbolesne, trwa zaledwie kilka minut. USG tarczycy pomaga ponadto określić, czy w gruczole znajdują się niepokojące zmiany, takie jak guzy i torbiele. Wskazaniami do wykonania USG tarczycy są m.in.: powiększenie obwodu szyi, zmiany w obrębie gruczołu wyczuwalne palcem oraz nieprawidłowe wyniki badania poziomu hormonów tarczycy. Pacjent nie musi wcześniej przygotowywać się do USG tarczycy, ale powinien zabrać ze sobą wyniki wcześniejszych badań (np. RM), informacje od lekarza prowadzącego lub kartę ze szpitala. DCG to doskonały punkt do wykonania USG prywatnie. Każde badanie realizowane jest w oparciu o najwyższe standardy medyczne.

USG jamy brzusznej we Wrocławiu

USG jamy brzusznej pozwala na ocenę wielkości, funkcjonowania oraz budowy narządów, takich jak trzustka, drogi żółciowe, wątroba, pęcherzyk żółciowy, śledziona, nerki i pęcherz moczowy. USG jamy brzusznej umożliwia również określenie morfologii wątroby oraz śledziony. Na badaniu USG jama brzuszna musi być dobrze widoczna, dlatego pacjent powinien odpowiednio przygotować się do ultrasonografii – być na czczo przez określoną liczbę godzin, wypić podaną ilość wody niegazowanej, nie palić papierosów przed badaniem oraz zażyć leki ograniczające gazy jelitowe, np. Espumisan. USG jamy brzusznej jest całkowicie bezbolesne i nieinwazyjne. Warto także wiedzieć, że wskazaniami do wykonania USG jamy brzusznej są m.in.: przewlekłe bóle brzucha lub klatki piersiowej, marskość wątroby, zakażenie HCV i HBV. DCG to godne polecenia miejsce do przeprowadzenia USG prywatnie. Gwarantujemy użycie wyłącznie nowoczesnego sprzętu oraz profesjonalne podejście do każdego pacjenta.

USG piersi we Wrocławiu

USG piersi umożliwia dokładną analizę budowy piersi, gruczołów i tkanki łącznej. Ułatwia także ocenę dołów pachowych i węzłów chłonnych. Wskazaniami do wykonania USG piersi są m.in: niepokojące zmiany wykryte podczas samobadania, wyciek z brodawki oraz ból. USG piersi powinno być wykonane również w przypadku pooperacyjnego usunięcia gruczołu piersiowego. Jeśli zależy Państwu na dokładnym USG piersi Wrocław, nasza placówka jest doskonałym miejscem, aby przeprowadzić profesjonalne badanie USG prywatnie.