Start / Oferta / Laser MonaLisa Touch Wrocław

Umów wizytę online 71 721 32 00

Laser MonaLisa Touch Wrocław


W Dolnośląskim Centrum Ginekologii wykonujemy pełen zakres zabiegów laserowych przy wykorzystaniu lasera MonaLisa Touch. W naszej pracowni ginekologii estetycznej proponujemy zabiegi rewitalizacji pochwy po porodach, terapię atrofii pochwy u kobiet w wieku okołomenopauzalnym, a takżę serię zabiegów ukierunkowanych na leczenie zaburzeń dotyczących nietrzymania moczu.

Wszystkie Pacjentki przechodzą kwalifikację do zabiegu w oparciu o szczegółowy wywiad, aktualne badanie cytologiczne i badanie przedmiotowe w tym ocenę ginekologiczną narządu rodnego.

Zabiegi laserowe w ginekologii obecnie stanowią postępowanie z wyboru w zakresie wspomnianych dolegliwości. Stanowią alternatywę dla zabiegów operacyjnych, pozwalają uniknąć inwazynej ingerencji w organizm kobiety i eliminują ryzyko powikłań. W znakomitej większości przypadków,, laseroterapia przynosi oczekiwany rezultat terapeutyczny.

Zabiegi laserowe wykonywane są w ramach pracowni ginekologii estetycznej przy Dolnośląskim Centrum Ginekologii, kierowanej przez dr Mariusza Markuszewskiego.

Zachęcamy do śledzenia naszego facebooka i pytania o akcję promocyjne. Zapraszamy również do odwiedzania naszej strony. Wkrótce przedstawiony zostanie cykl artykułów i materiałów edukacyjnych, które pozwolą Paniom na lepsze zrozumienie idei proponowanego przez nas leczenia.

Dowiedz się więcej:

1. Kiedy można skorzystać z Lasera MonaLisa Touch, właściwa kwalifikacja do zabiegu.
2. Rehabilitacja po porodzie przy użyciu lasera.
3. Leczenie nietrzymania moczu
4. Poprawa życia seksualnego po terapii laserem MonaLisa