Start / Oferta / Ginekologia Estetyczna Wrocław

Umów wizytę online 71 721 32 00

Ginekologia Estetyczna Wrocław

Szanowne Pacjentki, w ramach Pracowni Ginekologii i Medycyny Estetycznej przy Dolnośląskim Centrum Ginekologii we Wrocławiu pragniemy Paniom zaproponować pełen zakres zabiegów z zakresu nowoczesnej ginekologii estetycznej. W naszym centrum pracuje zespół specjalnie szkolonych i certyfikowanych lekarzy ginekologii estetycznej, który na wyłączność wykonuje zabiegi w naszym centrum.W ramach ginekologii estetycznej proponujemy:

- Pełen zakres zabiegów przy użyciu Lasera MonaLisa Touch, a w tym:

- Laserową Rewitalizacje Pochwy

- Laserowa Rewitalizacje i Rehabilitacje Poporodową

- Laserową Atrofii Pochwy po menopauzie

- Rozjasnianie okolic intymnych, w tym sromu i warg sromowych.

- Laserową korekcję blizny po nacięciu krocza

- Zabiegi korekcji warg sromowych: labioplastykę, labioredukcję techniką fenestracji i laserowej amputacji, hodoplastykę (plastykę napletka łechtaczki)

- Zabiegi zwężające przedsionek pochwy przy użyciu nici liftingujących Vaginal Narrower

- Zabiegi wypełniania warg sromowych większych kwasem hialuronowym Desirial (specjalnie do ginekologii estetycznej), powiększanie warg sromowych, ujędrnianie okolic intymnych

- Wykorzystanie osocza bogatopłytkowego i karboksyterapii sromu i kroczaWszystkie zabiegi wykonujemy w Dolnośląskim Centrum Ginekologii we Wrocławiu, w gabinecie zabiegowym w ramach chirurgii jednego dnia - w znieczuleniu miejscowym, bez konieczności hospitalizacji. Kwalifikacja do zabiegu dokonywana jest w ramach wizyt konsultacyjnych przez lekarzy centrum.

Misją naszego centrum jest  dostarczanie najwyższej jakości usług przez wykwalifikowany, certyfikowany personel lekarzy specjalizujących się w ginekologii estetycznej i wykonujących każdego dnia zabiegi z powyższego zakresu.

Umów wizytę online 71 721 32 00

Nasza oferta:
 • Laser MonaLisa Touch

 • Pełen zakres zabiegów laserem MonaLisa Touch. Rewitalizacja pochwy. Rehabilitacja po porodzie. Terapia atrofii po menopauzie. Odmładzanie okolic intymnych.
  Czytaj więcej »
 • Vaginal Narrower

 • Zabieg przy użyciu nici liftingujących, którego efektem jest zmniejszenie wejścia do pochwy - tzw. przedsionka pochwy. Poprawia jakość współżycia i estetykę strefy intymnej.
  Czytaj więcej »
 • Kwas hialuronowy

 • W naszym centrum wykorzystujemy kwas hialuronowy Desirial i Desirial Plus, który jako jedyny posiada rejestrację do zastosowania w ginekologii estetycznej. Zabiegi powiększania i odmładzania warg sromowych.
  Czytaj więcej »
 • Labioplastyka

 • Wykonujemy zabiegi zmniejszania warg sromowych tzw. labioplastyki i labioredukcji techniką laserową. Zabiegi wykonywane są w ramach chirurgii jednego dnia.
  Czytaj więcej »